Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Czwartek, 6 listopada
Imieniny: Feliksa, Ziemowita
Czytających: 10671
Zalogowanych: 64
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Zatrzymani za napady na kobiety

Piątek, 23 sierpnia 2013, 7:52
Aktualizacja: 7:54
Autor: 112
Jeleniogórscy policjanci zatrzymali dwóch 22–letnich mieszkańców Świdnicy, którzy mają na koncie kradzieże i rozboje. Przestępstw tych dopuścili się w Jeleniej Górze w ciągu jednego dnia.

Napastnicy pojawili się w Jeleniej Górze 19 sierpnia i od godziny 16.30 do 21.00 napadali na kobiet zabierając im torebki. Ponadto w jednym ze sklepów próbowali zastraszyć ekspedientkę i ukraść kasetkę z pieniędzmi, ale zostali spłoszeni.

Do Jeleniej Góry przyjechali, żeby ukryć się przed świdnicką policją, bo jeden z podejrzanych był poszukiwany w związku z włamaniem do jednego z tamtejszych sklepów.

- Jeleniogórscy policjanci w mieszkaniu, w którym zatrzymali się 22-latkowie, odnaleźli część rzeczy pochodzących z włamania do sklepu w Świdnicy oraz przedmioty, które zdobyli w wyniku rozbojów i kradzieży w Jeleniej Górze. Grozi im do 12. lat pozbawienia wolności – informuje rzecznik prasowy KMP w Jeleniej Górze podinsp. Edyta Bagrowska.

Sonda

Czy w mijającym roku zmarł ktoś z Twojej rodziny albo dobry znajomy?

Oddanych
głosów
746
Tak
66%
Nie
34%
 
Głos ulicy
Marsz równości w Jeleniej Górze
 
Warto wiedzieć
Nie myjesz zębów i idziesz spać? Oto konsekwencje
Rozmowy Jelonki
Julia przed swoim najważniejszym do tej pory startem w szachowej karierze – Olimpiadzie w Kazachstanie
 
Aktualności
Złoty pociąg – krok do przodu czy w bok?
 
Jelonka wczoraj
Tango za Zabobrzu
 
Seniorzy
Wcześniejsza emerytura dla wybranych
 
Aktualności
Zbiornik po wielkim remoncie
Copyright © 2002-2025 Highlander's Group