Sobota, 1 października
Imieniny: Danuty, Igora, Remigiusza
Czytających: 7826
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Zatrzymali włamywaczy

Czwartek, 20 października 2005, 0:00
Aktualizacja: Poniedziałek, 6 lutego 2006, 15:55
Autor: Oficer prasowy KMP w Jeleniej Górze kom. Edyta Bagrowska
Jelenia Góra: Zatrzymali włamywaczy
Fot. Oficer prasowy KMP w Jeleniej Górze kom. Edyta Bagrowska
Funkcjonariusze Sekcji Kryminalnej KMP, KP I i KP II w Jeleniej Górze w pościgu zatrzymali dwóch mieszkańców Jeleniej Góry w wieku 28 i 29 lat, którzy włamali się do jednego z mieszkań przy ulicy Struga w Jeleniej Górze.

Łupem mężczyzn padły klucze, do tego mieszkania. Policjanci odzyskali skradzione przedmioty. Jednocześnie ustalili, że w kradzieżach mieszkaniowych wspólnie z zatrzymaną dwójką brał udział 49-letni jeleniogórzanin.

Funkcjonariusze przeszukali mieszkania zatrzymanych i znaleźli w nich wiele fantów pochodzących najprawdopodobniej z kilkunastu kradzieży z włamaniem do domów jednorodzinnych i mieszkań na terenie Jeleniej Góry.

Policjanci zabezpieczyli sprzęt fotograficzny, sprzęt RTV i AGD, biżuterię złotą i srebrną, sztućce. Sprawa ma charakter rozwojowy. Policja ustala osoby pokrzywdzone, które zidentyfikują swoje rzeczy.
Obaj mężczyźni trafili do Policyjnego Pomieszczenia dla Osób Zatrzymanych Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze. Będą odpowiadać za kradzież z włamaniem za co grozi kara pozbawienia wolności do lat 10.

Trwają czynności zmierzające do zatrzymania trzeciego ze sprawców, tj. 49-letniego jeleniogórzanina. Funkcjonariusze w jednym z lombardów w Jeleniej Górze zabezpieczyli biżuterię, którą wstawiła znajoma 49-latka. Istnieje podejrzenie, że biżuteria ta może pochodzić z kradzieży. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Sekcja Dochodzeniowo - Śledcza Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group