Sobota, 26 listopada
Imieniny: Konrada, Sylwestra
Czytających: 7578
Zalogowanych: 8
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Zastępca prezydenta do dymisji?

Poniedziałek, 28 lipca 2008, 8:21
Aktualizacja: 8:21
Autor: TEJO
JELENIA GÓRA: Zastępca prezydenta do dymisji?
W mojej wypowiedzi nie było nic niestosownego – uważa Jerzy Łużniak.
Fot. TEJO
Lider stowarzyszenia Stop Korupcji Oliwer Kubicki zapytał w liście otwartym do Jerzego Łużniaka, kiedy ten zrezygnuje ze stanowiska.

Powodem wystosowania listu, który trafił do jeleniogórskich mediów oraz do wicepremiera Grzegorza Schetyny, są słowa Jerzego Łużniaka uwypuklone w publikacji jednego z lokalnych pism. Zastępca prezydenta stwierdził tam, że Jelenia Góra jest „kiepskim gospodarzem”.

– Jest Pan w bieżącej kadencji samorządu zastępcą prezydenta odpowiedzialnym za gospodarkę komunalną. W kontekście tej właśnie części gospodarowania gminą przyznał Pan, że miasto źle wywiązuje się ze swoich działań. Potwierdzenie tych słów łatwo odnaleźć na naszych ulicach i podwórkach. prawo oczekiwać od demokratycznie wybranej władzy wyników pracy określanej lepiej niż „kiepska”. Z pewnością zasługuje na to Jelenia Góra.
W związku z cytowaną wypowiedzią, którą traktujemy jako gorzkie przyznanie się do winy, oczekujemy jasnych działań i honorowych decyzji – pisze Kubicki.

Sam Jerzy Łużniak w swojej wypowiedzi nie widzi niczego niestosownego i nie zamierza odchodzić z ratusza. – Miałem na myśli pojęcie ogólne, a nie dotyczące władzy i dotyczyło to gospodarowania nieruchomościami, a nie całym miastem – powiedział nam zainteresowany.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (19)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group