Wtorek, 28 czerwca
Imieniny: Ireneusza, Leona
Czytających: 6455
Zalogowanych: 10
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Zaprezentują na wystawie regionalne cuda

Sobota, 31 sierpnia 2013, 7:49
Aktualizacja: 7:51
Autor: Org
Karkonoska Agencja Rozwoju Regionalnego w Jeleniej Górze zaprasza na 11. Wystawę Produktów Regionalnych „Wyprodukowano pod Śnieżką”, która odbędzie się 6.09. br (piątek) na Placu Ratuszowym w Jeleniej Górze.

Na tegorocznej wystawie swoje wyroby zaprezentuje rekordowa liczba wystawców, aż 100 firm regionalnych, w tym 85 firm polskich i 15 firm czeskich z regionu Jablonec nad Nysą. Udział firm w Wystawie jest bezpłatny w związku ze współfinansowaniem projektu „Wspieranie rozwoju regionalnych firm na czesko-polskim pograniczu” ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

Wystawa jest niepowtarzalną okazją, aby przekonać się ile bogactw kryje się w naszym regionie. Podczas Wystawy odbędzie się pokaz, połączony z promocyjną sprzedażą różnorodnych produktów regionalnych, takich jak: unikatowe wyroby rękodzieła artystycznego, pamiątki regionalne, wyroby ceramiczne, produkty pszczele i wyroby z miodu, ręcznie robiona biżuteria, odzież lniana oraz ozdobne z roślin. Wystawa łączy smak i tradycję, będzie więc szansa, by skosztować regionalnych i ekologicznie wytwarzanych wyrobów spożywczych, napojów oraz trunków. Podczas Wystawy wyłonieni zostaną laureaci konkursu w dwóch kategoriach, tj.: „Najciekawszy Produkt Karkonoski” i „Karkonoski Produkt Spożywczy”. W obu konkursach nagrodą jest już tradycyjnie wręczana rzeźba „Jelonka Karkonoskiego.”

Wspaniałą atmosferę imprezie nadadzą występy amatorskich zespołów muzycznych. Wystąpi zespół LITTLE WINGS z Žacléřa oraz Kowarska Orkiestra Rozrywkowa Ludwika Szuli.

Program 11. Wystawy Produktów Regionalnych „Wyprodukowano pod Śnieżką”:
• 11:00 - rozpoczęcie 11. Wystawy Produktów Regionalnych „Wyprodukowano pod Śnieżką”
• 11:00 - 12:00 - przeprowadzenie konkursu w dwóch kategoriach, na „Najciekawszy Produkt Regionalny” oraz „Regionalny Produkt Spożywczy”
• 14:00 - ogłoszenie wyników konkursu oraz wręczenie laureatom nagród: pamiątkowych dyplomów i tradycyjnie już rzeźb Jelonków Karkonoskich.
• 18:00 - zakończenie wystawy.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (3) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group