Środa, 8 lutego
Imieniny: Ireny, Jana, Sebastiana
Czytających: 3386
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Podgórzyn: Zakaz parkowania przy drodze do wodospadu

Wtorek, 28 września 2021, 8:13
Autor: WAC
Podgórzyn: Zakaz parkowania przy drodze do wodospadu
Fot. UG Podgórzyn
Od września w wyniku zmiany organizacji ruchu, na całej długości ul. Droga Do Wodospadu w Przesiece obowiązuje zakaz zatrzymywania się i postoju. Zmiana ta dotyczy również ul. Na Skałkach.

Wprowadzenie zakazów podyktowane było bardzo dużym ruchem turystów udających się do wodospadu Podgórnej. Zaczynał on zagrażać bezpieczeństwu zarówno kierowców jak i pieszych, powodował coraz więcej nieporozumień oraz coraz bardziej utrudniał życie mieszkańcom tych ulic.

Turystom, którzy do tej pory, aby dojść do wodospadu Podgórnej parkowali na ul. Droga Do Wodospadu, Urząd Gminy w Podgórzynie poleca pozostałe parkingi w Przesiece: przy "Dziurawej Skale" i OW Karolinka. (dojście do wodospadu: ul. Żołnierska/Karkonoska, ul. Droga Do Wodospadu, szlak turystyczny czarny i zielony lub ul. Żołnierska/Karkonoska, pensjonat Olympia, Stary Młyn, nieznakowana ścieka leśna wzdłuż Podgórnej, Ławki Dresslera,szlak turystyczny czarny i zielony), przy pensjonacie Olympia i skwerze przy Tronie Ducha Gór (dojście do wodospadu: ul. Droga Do Wodospadu, szlak turystyczny czarny i zielony lub Stary Młyn, nieznakowana ścieka leśna wzdłuż Podgórnej, Ławki Dresslera,szlak turystyczny czarny i zielony, przy kościele p.w. Miłosierdzia Bożego - przy ul. Karkonoskiej i przy kościelnym krzyżu (dojście do wodospadu: nieoznakowana ścieżka, ul. Droga Do Wodospadu, szlak turystyczny czarny i zielony lub ul. Droga Turystyczna, szlak czarny, (szlak czerwony, żółty, i zielony, szlak zielony) szlak czarny i zielony), przy dawnym "Barze Pod Lipami" (ojście do wodospadu: szlak czarny i szlak zielony), przy OW Kaliniec (dojście do wodospadu: nieznakowana ścieżka za OW Kaliniec, szlak zielony i przy OW Chybotek (dojście do wodospadu: ul. Karkonoska, nieznakowana ścieżka za OW Kaliniec, szlak zielony).

Twoja reakcja na artykuł?

11
44%
Cieszy
1
4%
Hahaha
0
0%
Nudzi
1
4%
Smuci
11
44%
Złości
1
4%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (15)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Jak, w efekcie licznych inwestycji, jeździ się teraz po drogach Kotliny Jeleniogórskiej?

Oddanych
głosów
430
Coraz lepiej
23%
To ciągle kropla w morzu potrzeb
39%
Nie najlepiej
10%
Wciąż fatalnie
28%
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group