Sobota, 26 listopada
Imieniny: Konrada, Sylwestra
Czytających: 7094
Zalogowanych: 7
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Zagrają dla Bartka

Wtorek, 7 listopada 2006, 0:00
Autor: TEJO
Jelenia Góra: Zagrają dla Bartka
Fot. Arkadiusz Piekarz
Już po raz drugi koledzy chcą pomóc Bartkowi Siejce, który po wypadku na nartach, pozostaje sparaliżowany. Impreza charytatywna odbędzie się w czwartek, 9 listopada w auli Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 1 im. Żeromskiego.

Jacek Ziobro poprowadzi w czwartek, 9 listopada, koncert charytatywny dla Bartka Siejki pod hasłem „Bartek, czekamy na Ciebie!”. Zagrają uczniowie Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia w Jeleniej Górze.

– Bartek jest absolwentem naszej szkoły. Rozpoczął studia na Politechnice Wrocławskiej, ale w marcu miał poważny wypadek na nartach w Harrachovie – mówi Paweł Domagała, dyrektor ZSO nr 1.

Chłopak po wypadku pozostaje sparaliżowany i wymaga rehabilitacji. Bartkowi i jego rodzicom pomagają jak mogą uczniowie popularnego „Żeroma”. W czerwcu już zorganizowali jeden koncert charytatywny. Teraz będzie następny.

Podczas imprezy będzie można nabyć dzieła plastyczne ofiarowane przez „Pracownię dorosłego człowieka” i „Pracownię licealisty”, które działają przy Jeleniogórskim Centrum Kultury. Dochód ze sprzedaży kawy i ciast własnej produkcji uczniów ZSO nr 1 oraz z aukcji obrazów zostanie przeznaczony dla Bartka i jego rodziny.

Wstęp na koncert jest bezpłatny, a organizatorzy liczą na wsparcie w szlachetnym celu.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (18)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group