Wtorek, 5 marca
Imieniny: Adriana, Oliwii
Czytających: 3917
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Zaczęło się

Niedziela, 14 stycznia 2007, 0:00
Aktualizacja: Niedziela, 14 stycznia 2007, 8:09
Autor: Angelika Grzywacz
Jelenia Góra: Zaczęło się
Fot. ...
Od rana blisko pół tysiąca wolontariuszy w naszym regionie zbiera pieniądze do wielkoorkiestrowych puszek.

Kwestujący są wszędzie: w centrum miasta, na Zabobrzu, w Cieplicach i Sobieszowie. – Już nie mogłam się doczekać akcji – mówi Urszula Wierzbicka, jedna z wolontariuszek. - Orkiestra pomaga poszkodowanym w wypadkach. Przecież tej pomocy może potrzebować każdy z nas.
O 16 rozpocznie się finał na scenie w rynku. Oprócz występów zaproszonych zespołów, będzie też licytacja wielkoorkiestrowych przedmiotów. Oto, co zostanie poddanych licytacji.
Przedmioty wystawione przez sztab przy ZHP: brama Brandenburska porcelany (cena wywoławcza 100 zł), pióro oraz album przekazane przez prezydenta Marka Obrębalskiego (ceny jeszcze nie ustalono), koszulka ZHP (20 zł), zestaw Epik (książka Misja Everest z autografem współautorki Martyny Wojciechowskiej, kubek Epik, smycz i długopis, 50 zł), zestaw Empik (książka Zanim cię znajdę Johna Irvinga z autografem autora, kubek Epik, smycz i długopis, 50 zł), fotografie przekazane przez Jarosława Gromadzkiego, dyrektora JCK.
Przedmioty wystawione przez sztab przy stowarzyszeniu Wspólne Miasto: płyta Piotra Rubika "Rubikon" z autografem i dedykacją (cena wywoławcza 100 zł), płyta Krystyny Prońko z autografem dla WOŚP (50 zł), puszka z autografem Jurka Owsiaka (100 zł), tomik wierszy Doroty Stalińskiej z dedykacją i autografem dla WOŚP (30 zł), czapka z autografem Krzysztofa Hołowczyca (50 zł), koszulka z autografami polskiej reprezentacji artystów (100 zł), koszulka z autografem Krzysztofa Hołowczyca (50 zł), zdjęcie z autografami trzech solistów, zrobione przed koncertem "Tu es Petrus" w Jeleniej Górze (20 zł), zdjęcie w antyramie z autografem Doroty Jaremy (20 zł). Będą także prace plastyczne młodego jeleniogórzanina Sebastiana Maląga i dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 5 w Jeleniej Górze.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (28)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Czy wjechałeś kiedykolwiek w dziurę w ulicy, a później musiałeś coś naprawiać u mechanika?

Oddanych
głosów
387
Tak
66%
Nie
18%
Było blisko...
16%
 
Głos ulicy
Jednym wystarczyłoby 5, a innym 10 mało
 
Miej świadomość
Diuna 2 – czy warto zobaczyć?
 
Rozmowy Jelonki
UB i SB w wersji cyfrowej
 
Aktualności
Szkolenie przy Kruszwickiej
 
Aktualności
Biegali ku pamięci Żołnierzy Niezłomnych
 
Piłka nożna
Skrót VIDEO z meczu Karkonoszy
 
Kultura
MuzyKuny w Kromnowie
Copyright © 2002-2024 Highlander's Group