Wtorek, 6 grudnia
Imieniny: Mikołaja, Jaremy
Czytających: 12355
Zalogowanych: 20
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wojanów – Bobrów: Zabawa pod chmurką

Środa, 26 sierpnia 2009, 8:16
Aktualizacja: 8:56
Autor: Ania
Rada Sołecka Wojanów – Bobrów zaprasza na II Rodzinny Festyn Rozmaitości nad Bobrem. Impreza odbędzie się w sobotę, 29 sierpnia, pod murami pałacu w Bobrowie. Zabawa rozpocznie się o 15.

W ramach programu odbędą się: loteria fantowa, pchli targ, gry i konkursy z nagrodami, kiermasz domowych wypieków, przejażdżki konno, strzelanie z łuku i zabawa pod chmurką.

–Jest to lokalna inicjatywa będąca połączeniem przyjemnego z pożytecznym. Przy wspólnej, wesołej zabawie chcemy aby mieszkańcy bardziej się zintegrowali, odnowili ”stare” znajomości, porozmawiali ze sobą. Ewentualny dochód z imprezy zostanie przeznaczony na zbiorowe potrzeby sołectwa, a jest ich sporo np. zakup sprzętu do utrzymania czystości i porządku.– piszą organizatorzy.

Festyn jest dla całych rodzin. Dobry nastrój gwarantują zarówno liczne atrakcje, które zaplanowano na ten dzień, jak i samo miejsce, które należy do bardzo urokliwych. Organizatorami imprezy są Rada Sołecka Wojanów – Bobrów, Stowarzyszenie Sołectwa Wojanów – Bobrów oraz Gminny Ośrodek Kultury w Mysłakowicach.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group