Sobota, 28 maja
Imieniny: Jaromira, Justyny
Czytających: 7703
Zalogowanych: 7
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Z seniorami w sieci

Wtorek, 5 kwietnia 2022, 9:32
Aktualizacja: 14:34
Autor: 112
Jelenia Góra: Z  seniorami w sieci
Fot. Archiwum Policji
To już kolejne spotkanie z seniorami w sieci na żywo o bezpieczeństwie. Spotkanie prowadziła jeleniogórska policjantka, a gościem był ratownik medyczny z jeleniogórskiego pogotowia. Odbyło się ono w serwisie YOUTUBE na profilu Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze.

W trakcie spotkania policjantka omówiła zdarzenia z udziałem osób starszych, do których doszło w ostatnim czasie w regionie jeleniogórskim i w kraju, o wszelkiego rodzaju oszustwach popełnianych na szkodę seniorów oraz o metodach działania sprawców. Przypomniała założenia Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa oraz poinstruowała w jaki sposób z niej korzystać i wspólnie zadbać o bezpieczeństwo. Ratownik medyczny mówił o tym, jak prawidłowo zgłosić zachorowanie, o przygotowaniu dokumentacji dla zespołu ratownictwa medycznego, o postępowaniu w oczekiwaniu na przyjazd ratowników, o bezpieczeństwie ich w trakcie pobytu w domu oraz o kontynuacji leczenia.

Spotkanie z policjantką i ratownikiem medycznym można zobaczyć w serwisie YOUTUBE na profilu Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze pod linkiem:

.

Twoja reakcja na artykuł?

4
80%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
1
20%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (3) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group