Poniedziałek, 24 stycznia
Imieniny: Franciszka, Rafała
Czytających: 7726
Zalogowanych: 11
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Sosnówka: Z darami dla seniorów

Środa, 22 grudnia 2021, 7:05
Autor: WAC
Sosnówka: Z darami dla seniorów
Fot. DPS Sosnówka
Bardzo wiele radości sprawili mieszkańcom Domu Pomocy Społecznej w Sosnówce Mikołaje z miejscowej Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej.

Każdy z seniorów przebywających w DPS-ie otrzymał paczkę świąteczną od ucznia podstawówki. Ich wręczenie zaplanowano podczas wieczerzy wigilijnej. Wcześniej każdy z pensjonariuszy DPS napisał list do św. Mikołaja, aby każdy podarek był oczekiwany oraz praktyczny.

Ostatnia akcja jest kolejną odsłoną współpracy naszej placówki ze szkołą - mówi dyrektor DPS w Sosnówce Jarosław Malec. - Od wielu lat dzieci odwiedzały naszych seniorów z koncertami kolęd i przedstawieniami jasełkowymi. W tym roku w związku z pandemią musieliśmy zrezygnować z tego zwyczaju. Nie oznacza to jednak, że dzieci zapomniały o seniorach. Ich podarki sprawiły naszym mieszkańcom wiele radości. Dlatego dziękujemy uczniom szkoły oraz organizatorom akcji: dyrektor Teresie Smykowskiej, przewodniczącemu Rady Rodziców Robertowi Plewie oraz nauczycielom Agnieszce Stępień oraz Izabelli Stergiadis.

Twoja reakcja na artykuł?

16
80%
Cieszy
2
10%
Hahaha
0
0%
Nudzi
2
10%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (7) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group