Wtorek, 16 sierpnia
Imieniny: Stefana, Emila
Czytających: 2578
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Występy artystyczne i łzy wzruszenia w „Okrąglaczku”

Środa, 24 czerwca 2015, 12:53
Aktualizacja: Piątek, 26 czerwca 2015, 7:23
Autor: Karolina Matusewicz
Jelenia Góra: Występy artystyczne i łzy wzruszenia w „Okrąglaczku”
Fot. MT
Śpiewy, tańce i recytacje zaprezentowały dzieci z Miejskiego Przedszkola nr 27 „Okrąglaczek” w Jeleniej Górze. Uroczyste pożegnanie placówki przez dzieci, które po wakacjach pójdą do szkoły odbyło się 22 i 23 czerwca.

Te dwa dni były szczególne dla przedszkolaków, którzy opuszczają dobrze znane mury i od września zaczną naukę w szkole podstawowej. Nie obyło się bez wzruszających momentów i łez, gdyż przez tych kilka lat spędzonych w „Okrąglaczku” przedszkolaki zżyły się z kadrą pedagogiczną, obsługą i swoimi kolegami. Dzieci zaprezentowały umiejętności, jakie nabyły w przedszkolu i pokazały, że są gotowe do kolejnego etapu w życiu.

W poniedziałek (22.06) zakończenie świętowały dwie grupy 5-latków: „Wesołki”, których wychowawczyniami były: Anna Skalany i Katarzyna Jakubczyk oraz „Biedronki”, którymi opiekowały się: Justyna Fediuk- Żurawska i Ewelina Rafińska. We wtorek (23.06) z przedszkolem żegnała się grupa 6-latków „Tęczowe nutki”, nad którą pieczę sprawowały Małgorzata Zakrzewska- Hołub i Jolanta Kujawińska.

Tradycją „Okrąglaczka” jest, że dzieci kończące przygodę z przedszkolem otrzymują pamiątkowe dyplomy ze zdjęciami swoich kolegów oraz tornistry, które na pewno przydadzą się w szkole i będą przypominać szczęśliwe lata spędzone w przedszkolu.

Dyrektor przedszkola Małgorzata Wrotniewska podziękowała rodzicom, którzy angażowali się w pomoc i we współpracę z placówką i uhonorowała ich upominkami w postaci książek.

Specjalnymi gośćmi uroczystości byli: przewodnicząca Komisji Oświaty i Wychowania w Radzie Miejskiej Anna Ragiel i naczelnik Wydziału Oświaty Paweł Domagała.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (7) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group