Piątek, 22 września
Imieniny: Maurycego, Tomasza
Czytających: 10211
Zalogowanych: 14
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Wyrywali ławki i kładli się pod jadące auta

Czwartek, 10 lutego 2011, 10:24
Aktualizacja: Piątek, 11 lutego 2011, 8:20
Autor: Angela
JELENIA GÓRA: Wyrywali ławki i kładli się pod jadące auta
Zamontowanie monitoringu nie wyeliminowało wybryków chuliganów, którzy raz na jakiś czas "dymią"" przy cerkwi pw. św. Piotra i Pawła.
Fot. TEJO
Przed sądem rodzinnym i nieletnich, dyrekcją oraz pedagogami szkół, swoje zachowanie będzie teraz wyjaśniać czterech chuliganów, którzy wczoraj wieczorem urządzili sobie „dziką imprezę” przy cerkiewce na ul. 1 Maja. Dwójka z nich wyrwała wmurowaną ławkę i zaczęła nią rzucać.

Sześcioosobową grupkę nieletnich, którzy wczoraj wieczorem zebrali się przy Prawosławnej Cerkwi przy zbiegu ulic 1 Maja i Klonowica w Jeleniej Górze, z okien kamienic obserwowali mieszkańcy.

O godz. 18.40 dwójka z nich zaczęła się szarpać z wmurowaną ławką, a po jej wyrwaniu, rzucać nią po deptaku. Na wizyjnym monitoringu zauważył to dyżurny straży miejskiej, który na miejsce wysłał patrol. W międzyczasie dwóch innych nieletnich w wieku 11 i 15 lat położyło się pod koła nadjeżdżających samochodów. Nic im się nie stało tylko dzięki czujności kierowców.

Dzięki szybkiej i sprawnej akcji straży miejskiej wandali udało się zatrzymać i wylegitymować. O incydencie dzisiaj dowiedzieli się dyrekcja i pedagodzy szkół, do których chodzą uczestnicy wczorajszej „zabawy”. Sprawa zostanie też skierowana do sądu rodzinnego i nieletnich.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (56)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group