Niedziela, 29 stycznia
Imieniny: Józefa, Franciszka, Zdzisława
Czytających: 8775
Zalogowanych: 14
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kotlina Jeleniogórska: Wypadkowa seria

Poniedziałek, 17 lipca 2006, 0:00
Autor: TEJO
Policja informuje o groźnych zdarzeniach drogowych i apeluje do kierowców o ostrożność.

<b> JELENIA GÓRA
Zderzenie
w niebezpiecznym miejscu </b>
Do wypadku samochodowego doszło na skrzyżowaniu ulic Sobieszowskiej i Lubańskiej. Kierujący oplem 27-letni jeleniogórzanin skręcając w lewo nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu hondzie. Oba pojazdy zderzyły się.
Prowadzący opla złamał nos, a pasażer – lewą nogę. Kierowca hondy doznał ogólnych potłuczeń. Wszyscy uczestnicy wypadku byli trzeźwi. Zajście to jest kolejnym dowodem na to, że na tym skrzyżowaniu należy zamontować sygnalizację świetlną.

<b> WOJCIESZYCE
Zajechał drogę </b>
Z wewnętrznymi obrażeniami zostali odwiezieni do szpitala mieszkańcy Jeleniej Góry i Mysłakowic po wypadku, który zdarzył się w Wojcieszycach. Z nieustalonych przyczyn 24-letni jeleniogórzanin wjechał na środek jezdni swoim oplem kadetem i zderzył się z prawidłowo jadącą skodą prowadzoną przez mieszkańca Mysłakowic. Obydwaj kierowcy byli trzeźwi. Pojazdy zabezpieczono na parkingu policyjnym.

<b> JELENIA GÓRA
Po wypadku
amfa w szpitalu </b>
Personel medyczny szpitala wojewódzkiego ujawnił jedną działkę amfetaminy przy dowiezionym z miejsca wypadku drogowego w Radoniowie 19 letniego mężczyzny. Środek odurzający w postaci amfetaminy został przekazany funkcjonariuszom policji w Jeleniej Górze. Sprawca pozostał w szpitalu.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (10)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group