Wtorek, 26 stycznia
Imieniny: Pauliny, Polikarpa
Czytających: 6309
Zalogowanych: 10
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Wylicytuj hełm i dzień w straży pożarnej

Sobota, 7 stycznia 2012, 8:58
Aktualizacja: 8:58
Autor: Angela
JELENIA GÓRA: Wylicytuj hełm i dzień w straży pożarnej
Fot. PSP
W tym roku na licytację Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy jeleniogórscy strażacy przygotowali wyjątkowe niespodzianki. Jedną z nich jest ośmiogodzinna „służba” w straży i poznanie pracy strażaka od tzw. kuchni. Można też wylicytować strażacki hełm.

„Dzień w Straży Pożarnej w Jeleniej Górze” to nietypowy „przedmiot” licytacji , który kryje w sobie moc atrakcji.
Zwycięzcy zapewniamy ośmiogodzinną „służbę” w Komendzie Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Jeleniej Górze w tym wizyty w jednostkach ratowniczo-gaśniczych, udział w szkoleniach i ćwiczeniach strażaków, jazdę w charakterze pasażera wozem bojowym straży pożarnej, wizytę w Miejskim Stanowisku Kierowania i spotkanie z komendantem miejskim Państwowej Straży Pożarnej – mówi Andrzej Ciosk, rzecznik KMPSP w Jeleniej Górze.

Nie wszyscy jednak mogą taką atrakcję wylicytować. Trzeba mieć bowiem minimum 12 lat (osoby w wieku pomiędzy 12-18 lat muszą posiadać zgodę rodziców na pobyt w komendzie). Służba rozpocznie się o godz. 7.00 i potrwa do godz. 15.00. Termin jest do uzgodnienia.
Osoba, która wylicytuje „dzień w straży”, proszona jest o kontakt telefoniczny: kpt. Michałem Jeremenko – tel. 604 430 095 lub z kpt. Andrzejem Cioskiem – tel. 660 507 738.

Do licytacji jeleniogórscy strażacy wystawili również hełm, jeden z nierozłącznych elementów wyposażenia strażaka.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (12) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group