Poniedziałek, 15 sierpnia
Imieniny: Marii, Napoleona
Czytających: 2442
Zalogowanych: 6
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kowary: Wyjaśniamy tajemnicze zjawiska w Kowarach

Czwartek, 23 marca 2017, 8:19
Aktualizacja: Piątek, 24 marca 2017, 15:11
Autor: Przemek Kaczałko
Kowary: Wyjaśniamy tajemnicze zjawiska w Kowarach
Fot. Użyczone/Maciej Chyra
Nadszedł moment wyjaśnienia naszych dwóch publikacji dotyczących rzekomych zjawisk paranormalnych w Kowarach. Informacje spotkały się z bardzo dużym zainteresowaniem, ale to nie oddaje emocji, jakie czekają widzów interaktywnego spektaklu grozy, który odbędzie się 8 kwietnia br. w Kowarach. Uwaga! Zdjęcia i film zawierają drastyczne sceny!

- Zakłady Przemysłowe R-1 w Kowarach. To tutaj wydobywano promieniotwórczy uran, który został prawdopodobnie wykorzystany w radzieckim programie nuklearnym. Obiekt funkcjonował do lat 70-tych XX wieku. Dzisiaj ludzi już tu nie ma, a o miejscu tym dawno zapomniano. Aż do teraz... - informuje Krzysztof Wojtas, organizator wydarzenia.

Wszystkich tych, którzy lubią się bać zapraszamy 8 kwietnia do Kowar. Właśnie w tym dniu każdy będzie miał możliwość przeniesienia się do mrocznego świata horroru w Interaktywnym Spektaklu Grozy „Anima Paranormal: Preludium Zagłady”. W tym unikatowym w skali Europy wydarzeniu teatralno-rozrywkowym przenoszącym w apokaliptyczny świat grozy, publiczność wcieli się w świadków misji ratowania świata i wraz z eskortującymi ją żołnierzami, będzie musiała wejść na teren skażenia, gdzie wydarzy się... - zapowiada Krzysztof Wojtas z Pracowni Projektów Kreatywnych Animato.

Spektakl dozwolony od 15. roku życia. Szczegóły na: www.animaparanormal.com. Bilety do kupienia na terenie trzech miast:
Jelenia Góra - Jeleniogórskiego Centrum Kultury, ul. 1 Maja 60

Kowary - Informacja Turystyczna, Urząd Miejski Kowary, ul. 1 Maja 1a

Kamienna Góra - Podziemna Trasa Turystyczna Projekt Arado – Zaginione laboratorium Hitlera, ul. Lubawska 1A

Patronat medialny nad spektaklem: Jelonka.com.

Zobacz video-zapowiedź spektaklu:

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (31) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group