Czwartek, 19 maja
Imieniny: Mikołaja, Piotra
Czytających: 5887
Zalogowanych: 10
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: Wspólne działania służb przeciwko nielegalnym rajdom i crossom

Wtorek, 7 maja 2013, 8:11
Aktualizacja: Środa, 8 maja 2013, 7:25
Autor: 112
Region: Wspólne działania służb przeciwko nielegalnym rajdom i crossom
Fot. Archiwum Policji
Jeleniogórscy policjanci wspólnie z funkcjonariuszami Straży Leśnej i Miejskiej w dniach 2 i 5 maja br. prowadzili akcję skierowaną przeciwko szalejącym quadami i motocyklami po lasach i górskich szlakach. Efektem było ukaranie mandatami 14. kierujących , w tym sześciu motocyklistów.

- 2. maja br. policjanci Wydziału Prewencji KMP w Jeleniej Górze wspólnie z funkcjonariuszami Straży Miejskiej w Jeleniej Górze oraz strażnikami z KPN, strażnikami z Kowar i Szklarskiej Poręby przez kilka godzin prowadzili działania skierowane przeciwko kierującym quadami i motocyklami crossowymi na terenie Karkonoskiego Parku Narodowego od Zachełmia do Górzyńca. Tego dnia funkcjonariusze ukarali mandatami 8 kierujących pojazdami za nielegalny wjazd do lasu. Policjanci nałożyli mandaty od 100 do 500 zł – informuje podinsp. Edyta Bagrowska, oficer prasowy KMP w Jeleniej Górze

Natomiast 5. maja policjanci Wydziału Prewencji KMP w Jeleniej Górze, policjanci i leśnicy z Kowar prowadzili działania na terenie Nadleśnictwa Śnieżka od Osiedla Łomnickiego po ulicę Sudecką .Efektem prowadzonej akcji było ukaranie mandatami karnymi w wysokości 1000 zł każdy sześciu obywateli Holandii, którzy nielegalnie wjechali na tereny leśne motocyklami crossowymi.

- Wspólne działania leśników i mundurowych mają nie tylko zapobiec niszczeniu przyrody, ale też sprawić, że spacerowicze będą czuli się bezpieczniej i nie będą narzekali na hałasy – podkreśla Edyta Bagrowska.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (111) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group