Niedziela, 26 czerwca
Imieniny: Jana, Pawła
Czytających: 5384
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Wspaniała zabawa na festynie w SP 7

Sobota, 30 maja 2015, 8:23
Aktualizacja: Niedziela, 31 maja 2015, 8:16
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia Góra: Wspaniała zabawa na festynie w SP 7
Fot. Przemek Kaczałko
Tradycyjnie, w okolicach Dnia Dziecka, w Szkole Podstawowej nr 7 w Jeleniej Górze odbył się festyn rodzinny, na który przybyli uczniowie szkoły, a także dzieci z okolicznych przedszkoli oraz rodzice. Dla uczestników wczorajszej (29.05) zabawy przygotowano mnóstwo atrakcji, a każde dziecko dostało nagrodę.

Dla najmłodszych przygotowano: występ klauna, zamki dmuchane, pokazy: zumby, tresury psa, sztuki walki ju-jitsu, a także liczne konkurencje sportowe. - Dzieci będą miały możliwość sprawdzenia się w konkurencjach biegowych, rzutnych, skocznych – wymieniał prowadzący imprezę Jarosław Wilusz. Ponadto dzieci mogły z bliska zobaczyć wóz strażacki, czy ambulans ratownictwa medycznego.

- Bawię się bardzo fajnie. Najbardziej podobał mi się klaun, był taki śmieszny – powiedziała 7-letnia Ola. - Zawsze chętnie wracam do mojej dawnej szkoły. Cieszę się, że festyn co roku gromadzi tylu uczestników – stwierdził z kolei Paweł, były uczeń SP 7.

Organizatorzy zadbali również o część gastronomiczną, czy loterie fantowe. Dochód z festynu zostanie przeznaczony na doposażenie szkoły oraz kolejną imprezę. W zeszłym roku zebrane pieniądze pozwoliły na doposażenie sali zabaw.

To kolejny festyn z okazji Dnia Dziecka. Zaprosiliśmy włodarzy miasta, dzieci z okolicznych przedszkoli, z którymi ściśle współpracujemy. Bawimy się przednio, jak co roku – powiedziała dyrektor SP 7 Elżbieta Rybak.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group