Wtorek, 17 maja
Imieniny: Weroniki, Sławomira
Czytających: 8034
Zalogowanych: 11
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Powiat: Wpadka na całego!

Wtorek, 5 kwietnia 2022, 10:58
Aktualizacja: 11:59
Autor: 112
Powiat: Wpadka na całego!
Fot. Archiwum Policji
Jeleniogórscy policjanci od piątku do poniedziałku (1-4.04) w regionie jeleniogórskim zatrzymali 16 osób poszukiwanych do odbycia kary pozbawienia wolności za różne przestępstwa. Osoby te, w celu uniknięcia zatrzymania ukrywają się przed organami ścigania i wymiarem sprawiedliwości.

4 kwietnia policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze zatrzymali 41-letniego jeleniogórzanina poszukiwanego do odbycia kary pozbawienia wolności w wymiarze 3 lat i 6 miesięcy. W trakcie kontroli drogowej został zatrzymany przez policjantów jeleniogórskiej drogówki mężczyzna będący pasażerem pojazdu. Po sprawdzeniu okazało się, że był on poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności w wymiarze 4 lat i 10 miesięcy. Policjanci z Kowar zatrzymali 22-letniego mieszkańca powiatu karkonoskiego poszukiwanego do odbycia kary pozbawienia wolności w wymiarze roku za kradzieże.

Wszystkie osoby poszukiwane zostały przekazane do Aresztu Śledczego w celu odbycia zasądzonej kary pozbawienia wolności.

Działania takie na co dzień wykonuje Zespół ds. poszukiwań i identyfikacji osób Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze. W działaniach prowadzonych w ostatnich dniach uczestniczyli policjanci ze wszystkich pionów i komisariatów.

Twoja reakcja na artykuł?

25
76%
Cieszy
6
18%
Hahaha
1
3%
Nudzi
0
0%
Smuci
1
3%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (6) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group