Piątek, 7 października
Imieniny: Marii, Marka
Czytających: 6654
Zalogowanych: 7
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Wojciech Jastrzębski na czele Wodnika

Poniedziałek, 6 sierpnia 2007, 0:00
Aktualizacja: Poniedziałek, 6 sierpnia 2007, 6:37
Autor: DOB
Jelenia Góra: Wojciech Jastrzębski na czele Wodnika
Fot. Archiwum
Nowy prezes spółki już zapowiada podwyżki cen wody w mieście.

Wojciech Jastrzębski został oficjalnie wybrany na prezesa Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji Wodnik. Tak zdecydowała rada nadzorcza spółki, która zebrała się w piątek po południu. W. Jastrzębski pełnił funkcję prezesa przez ponad miesiąc, po tym, jak poprzedniemu szefowi Stanisławowi Dziedzicowi skończyła się kadencja. Ogłoszono konkurs, ale nie został on rozstrzygnięty.

– Jednym z pilnych zadań, które stoją przed nami, jest poszukiwanie oszczędności w stratach z tytułu dostaw wody – mówi nowy prezes. – Chcę też najszybciej jak to możliwe, wdrożyć system zarządzania jakością ISO.

Czy będą podwyżki wody? – Nie mogę teraz jednoznacznie odpowiedzieć – mówi Jastrzębski. Ale zaraz dodaje, że to praktycznie nieuniknione. – Wkrótce majątek Wodnika powiększy się o nowe inwestycje, zakład uzdatniania wody i oczyszczalnię ścieków. To powiększy majątek spółki, a im większy majątek, tym większe koszty eksploatacji. Wzrośnie też amortyzacja – tłumaczy.

Wiceprezesem „Wodnika” została Mariola Lipska, dotychczasowy kierownik oczyszczalni ścieków i pełnomocnik do spraw rozbudowy tej inwestycji.
– Ta nominacja to najlepszy dowód, że w tej firmie można wysoko zajść, startując od samego początku – komplementuje swoją prawą rękę Wojciech Jastrzębski.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (44)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group