Piątek, 30 września
Imieniny: Hieronima, Zofii
Czytających: 3887
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Wodnik długów nie daruje

Piątek, 28 lipca 2006, 0:00
Aktualizacja: Piątek, 28 lipca 2006, 11:35
Autor: TEJO
Jelenia Góra: Wodnik długów nie daruje
Fot. Arkadiusz Piekarz
Czterysta tysięcy złotych zwróci spółce „Wodnik” szpital wojewódzki w Jeleniej Górze. Taka suma narosła po tym, jak lecznica nie płaciła przedsiębiorstwu za wodę i odprowadzanie ścieków.

– Dogadaliśmy się z Urzędem Marszałkowskim, który szpitalem zarządza, że dług będzie spłacony bez odsetek – powiedział Stanisław Dziedzic, prezes Wodnika.

Dodał, że szpitalnego administratora stać na spłacenie wierzytelności. – Jako prezes spółki muszę o to zadbać – podkreśla Stanisław Dziedzic. Uzupełnił, że instytucja ma wiele wydatków, niekoniecznie uzasadnionych, na przykład wymianę samochodów po trzech latach.
– Sam nie korzystam ze służbowego samochodu. Jezdżę 15-letnim oplem, który jest moją własnością. Nie chcę narażać spółki na dodatkowe koszty – zaznacza prezes.

Podkreślił też, że zna wiele przypadków rodzin, w których nie zarabia się dużo, ale zawsze regulowane są rachunki za wodę. – Ci ludzie potrafią wysupłać ze skromnych rodzinnych budżetów 20, 30 złotych. Nie rozumiem, dlaczego nie potrafi tego firma, której zasoby finansowe są nieporównywalnie większe – uzupełnia S. Dziedzic.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (6)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group