Niedziela, 28 maja
Imieniny: Jaromira, Justyny
Czytających: 8736
Zalogowanych: 12
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: WleńKon – czyli atrakcja dla wszystkich

Niedziela, 13 listopada 2016, 7:58
Aktualizacja: Wtorek, 15 listopada 2016, 18:08
Autor: Org
Region: WleńKon – czyli atrakcja dla wszystkich
Fot. Organizator
WleńKon to nazwa trzeciej edycji darmowej imprezy organizowanej przez Fundację Nasz Wleń, która odbędzie się już 10 grudnia w budynku Zespołu Szkół im. Św. Jadwigi Śląskiej. I jak sami organizatorzy o tym mówią: Najpierw było to spotkanie przyjaciół, potem niewielka impreza dla entuzjastów fantastyki z okolicy, a teraz będzie to wielkie familijne wydarzenie dla mieszkańców tego rejonu.

Według strony wydarzenia www.wlenkon.pl, uczestnicy mogą spodziewać się wielu atrakcji, w tym między innymi: kącika gier konsolowych (PS4 i XOne), gier planszowych, mat do tańca - DDR, gier bitewnych, turniejów i konkursów z nagrodami, warsztatów, pokazów i wielu innych ciekawych rozrywek dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

WleńKon to jednak nie tylko atrakcje, ale również wystawcy i stoiska, na których będzie można kupić bożonarodzeniowe prezenty. Oczywiście, nie zabraknie również rękodzieła dzięki takim wystawcom, jak: Maginarium.pl, 3trolle.pl czy Zin's treasure Chest.

Wśród partnerów Fundacji Nasz Wleń znajdują się między innymi: Rebel.pl, Wrocław Mangowcy, Twierdza Wrocław - Stowarzyszenie Miłośników Gier Strategicznych, Trzy Trolle - sklep pełen planszówek, CosCon Shop, Techland, Fundacja Przyjaźni Polsko-Japońskiej NAMI ポーランド日本親善友好財団 波.

Linki:
http://www.wlenkon.pl
http://fb.com/wlenkon
https://www.facebook.com/events/1442603609100844/

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (3)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Czy szkoły chronią przed rówieśniczą przemocą, zapewniając uczniom bezpieczeństwo w tym względzie?

Oddanych
głosów
411
Tak
11%
Nie
83%
Nie wiem
6%
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group