Poniedziałek, 27 czerwca
Imieniny: Marii, Władysława
Czytających: 7723
Zalogowanych: 9
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Wkrótce finał „Jelenia ma Talent”. Głosuj!

Niedziela, 6 lipca 2014, 8:01
Aktualizacja: 9:11
Autor: Org
Finał konkursu Jelenia ma Talent 3, organizowany przez Stowarzyszenie Jeleniogórskiej Młodzieży „All–ternatywa, odbędzie się w piątek (11 lipca br.) w Miejskim Domu Kultury „Muflon”przy ul. Cieplickiej 172 w Sobieszowie o godz. 18:00. – Zachęcamy do oddawania głosów na finalistów poprzez fanpage Jelenia ma Talent 3 na portalu społecznościowym Facebook: https://www.facebook.com/JeleniaMaTalent?fref=ts. Głosować można do 11 lipca, do godziny 16:00 – informują organizatorzy.

Do finału zakwalifikowali się:
NELA i MIKI czyli Kornelia Andrzejczak i Mikołaj Falkowski. Tańczą razem 2,5 roku w Akademii Tańca Frydrych w ODK Jelenia Góra. Ich trenerką jest Aldona Mela-Frydrych. Mówią o sobie, że taniec jest ich pasją oraz całym życiem. Uwielbiają tańce latynoamerykańskie ponieważ oddają najlepiej ich osobowość.

SYLWIA MARTYNIAK - ma 19 lat i pochodzi z Jeleniej Góry. Uważa, że poprzez śpiew może spełniać swoje marzenia i plany. Mówi, że dla niej najważniejsze jest to, aby nie stać w miejscu lecz cały czas się rozwijać .

HELENA KORCZYCKA - ma 10 lat, uczy się w Szkole Podstawowej numer 15. Od 4. lat bierze lekcje śpiewu, nauczycielką jest Agnieszka Szpargała. Śpiewanie traktuje jako rodzaj zabawy i hobby, występy przed publicznością są okazją do sprawdzenia swoich umiejętności oraz do zabawy. Ulubione zespoły to: Kabanos, Vavamuffin, ostatnio także Piersi.

IRENEUSZ DAWIDOWICZ - 9-latek, uczeń II klasy szkoły podstawowej. Od najmłodszych lat, gdy tylko usłyszał jakieś dźwięki, tworzył swoje dziecięce choreografie. Obecnie od dwóch lat kształci swoje zdolności w tańcu towarzyskim pod okiem instruktorów. Osobą, którą podziwia w tańcu jest Michael Jackson. To właśnie do jego muzyki Ireneusz zatańczy w finale.

JOANNA ZAMOJSKA - ma 17 lat. Jest na profilu humanistycznym w Żeromie. Jej pasją jest muzyka - wiąże z nią swoją przyszłość. Śpiewa i tańczy w każdej wolnej chwili, ponieważ sprawia jej to największą przyjemność. Chodzi na zajęcia zumby od 3. lat i w przyszłości chciałaby zrobić kurs instruktora. Jej największym marzeniem jest możliwość robienia tego, co kocha.

KINGA KRUSZEWSKA i WERONIKA REUT – taniec. Wzięły udział w konkursie ''Jelenia Ma Talent'', aby pokazać, że w mieście są osoby, takie jak one - z prawdziwą pasją, dla której są w stanie zrobić wiele.

PIOTR WYROSTEK - kocha muzykę, wspaniale gra na akordeonie. Student Karkonoskiej Państwowej Szkoły Wyższej, obecnie barman. Sport, dobra kuchnia, uśmiech i muzyka to jego recepta na życie.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (8) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group