Czwartek, 30 czerwca
Imieniny: Emilii, Lucyny
Czytających: 4191
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Wigilia z korkami i kraksami

Poniedziałek, 24 grudnia 2007, 13:10
Aktualizacja: 13:14
Autor: TEJO
JELENIA GÓRA: Wigilia z korkami i kraksami
Fot. TEJO
Rekordowe korki w mieście i stłuczki: tak mija wigilijny poniedziałek na ulicach Jeleniej Góry. Przedświąteczny ruch utrudnia gęsta mgła. – Spieszcie się powoli – radzą policjanci.

Audi na zgorzeleckich numerach rejestracyjnych zderzyło się z land roverem w poniedziałek przed godz. 13 na skrzyżowaniu ulic Piłsudskiego i Matejki. Kierowca pierwszego pojazdu doznał niegroźnych obrażeń. Policja ustala winnych zdarzenia.

Tuż po stłuczce zagapił się kierowca, który jechał ulicą Matejki i omal nie przejechał przechodnia przechodzącego przez pasy. Rozeźlony pieszy o mało nie wyciągnął z auta wystraszonego prowadzącego. Do kraksy doszło także na ul. Mickiewicza.

W takiej nerwowej atmosferze upływa wigilijne popołudnie. Ruch w mieście jest olbrzymi. Korki sięgają ulicy Sudeckiej i nie kończą się na Podwalu… Tłok panuje w hipermarketach, sklepach i śródmiejskich parkingach.

Policja zdecydowanie odradza pośpiech, który w tym przypadku niczemu nie służy. Jazdę utrudnia bardzo gęsta mgła. Pada drobna mżawka, jezdnie są śliskie. O wypadek nietrudno. Na śliskim chodniku w Cieplicach poślizgnęła się kobieta i wpadła do rzeki. Na szczęście poszkodowanej nic poważnego się nie stało.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (10) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group