Niedziela, 26 czerwca
Imieniny: Jana, Pawła
Czytających: 5406
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w Jeleniej Górze z krwiobusem

Poniedziałek, 7 stycznia 2013, 8:21
Aktualizacja: 16:59
Autor: Org
Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w Jeleniej Górze, za sprawą sztabu działającego przy "All–ternatywie" Stowarzyszeniu Jeleniogórskiej Młodzieży, to nie tylko zbiórka pieniędzy. Podczas tegorocznego, XXI Finału WOŚP zostanie podstawiony autobus Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w którym będzie można oddać życiodajny płyn.

Jeśli jesteś pełnoletni, nie przekroczyłeś 65. roku życia, jesteś zdrowy i ważysz nie mniej niż 50 kg to przyjdź na Plac Ratuszowy i zostań honorowym dawcą krwi ! Akcja zorganizowana jest przez Sztab WOŚP działający przy "All-ternatywie", Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Wałbrzychu oraz Jakuba Thauera - organizatora sześciu edycji akcji krwiodawstwa "Nie bądź żyła ! Oddaj krew!" na terenie Jeleniej Góry.

- W tym roku Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy gra dla ratowania życia dzieci i godnej opieki medycznej seniorów, a krew z naszej zbiórki zostanie przeznaczona dla Polskiego Banku Krwi – mówi Jakub Thauer.

Oprócz zbiórki krwi Sztab "All-ternatywa" organizuje wraz z Filharmonią Dolnośląską coroczny koncert uczniów Jeleniogórskich Szkół Muzycznych w ramach XXI Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Odbędzie się on 10. stycznia 2013 o godzinie 18:00 w sali miodowej im. Ludomira Różyckiego.
Wystąpią uczniowie Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. Stanisława Moniuszki w Jeleniej Górze oraz Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia im. Janiny Garści. Podczas koncertu będzie można wylicytować cenne gadżety związane z 21. Finałem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy oraz podwójne zaproszenia na spektakle do Teatru im. Cypriana Kamila Norwida w Jeleniej Górze, zaproszenie dla dwóch osób na obiad w Karpaczu, zdjęcie panoramy Jeleniej Góry, a także wiele cennych przedmiotów.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group