Poniedziałek, 3 października
Imieniny: Teresy, Jana
Czytających: 3157
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Wiele się działo podczas festynu JSM

Niedziela, 11 czerwca 2017, 7:45
Aktualizacja: 7:47
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia Góra: Wiele się działo podczas festynu JSM
Fot. Przemek Kaczałko
Tegoroczny festyn integrujący społeczność Jeleniogórskiej Spółdzielni Mieszkaniowej odbył się pod hasłem „W podróży dookoła świata”. Nic więc dziwnego, że na boisku przy ul. Noskowskiego pojawili się Indianie ze swoją wioską, byli magicy, artyści z Cyrklandu, warsztaty etnograficzne i wiele innych atrakcji.

Gry, zabawy, malowanie twarzy, bańki mydlane, dmuchańce, budowle z klocków, malowanie kartonowego zamku – to atrakcje, jakich nie brakuje na żadnym festynie rodzinnym, ale tradycyjnie o wrażenia zadbały również służby tj. policja, straż pożarna (ogromną radość sprawiała zabawa z wężem strażackim), miasteczko ruchu drogowego ze Strażą Miejską. Było też stoisko myśliwych, fotobudka, wata cukrowa, popcorn i inne smakołyki oraz chodzące maskotki znane z kreskówek. Z kolei na scenie występowały dzieci z jeleniogórskich przedszkoli, artyści z Cyrklandu, Teatr Pomarańczowy Cylinder, były też konkursy dla dzieci i dorosłych i wiele innych atrakcji zapewnionych przez sponsorów i partnerów. Mnóstwo radości dzieciom sprawiały również zabawy z animatorami Vesny, a Termy Cieplickie i korzystna aura (ze sporadycznymi opadami deszczu) sprawiły, że można było się przenieść w ciepłe kraje i odpocząć na leżakach.

Festyn ze spółdzielnią odbywał się po raz czwarty i jak podkreśla prezes, będzie to już tradycja. - Naszym zamierzeniem jest integracja przede wszystkim społeczności spółdzielni – to dla nich organizujemy, ale serdecznie zapraszamy i mile widzimy wszystkich mieszkańców Jeleniej Góry – podkreślił Mirosław Garbowski, prezes JSM, który zapowiada, że w przyszłym roku festyn przy okazji 60-lecia Jeleniogórskiej Spółdzielni Mieszkaniowej ponownie odbędzie się na placu przy Wiłkomirskiego.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (12)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group