Czwartek, 28 września
Imieniny: Marka, Wacława
Czytających: 12891
Zalogowanych: 15
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Wiceminister podsumowała kampanię prezydenta

Piątek, 26 czerwca 2020, 13:58
Aktualizacja: Niedziela, 28 czerwca 2020, 6:28
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia Góra: Wiceminister podsumowała kampanię prezydenta
Fot. Przemek Kaczałko
Marzena Machałek, wraz z grupą zwolenników Prawa i Sprawiedliwości podsumowała dzisiaj (26.06) na Placu Ratuszowym w Jeleniej Górze kampanię wyborczą Andrzeja Dudy. Wiceminister edukacji mówiła m.in. o inwestycjach w rodzinę i innych inicjatywach urzędującego prezydenta.
To właśnie z jego inicjatywy powstał Fundusz Inwestycji Samorządowych - w skali Polski aż 6 miliardów trafi do samorządów. Koronawirus dotknął wszystkich, w tym finanse publiczne. Te pieniądze nie rozwiążą wszystkich problemów samorządów, ale na pewno ułatwią, wesprą inwestycje - powiedziała Marzena Machałek, wiceminister edukacji.
Chcę podziękować wszystkim, którzy tu byli i pomagali w kampanii. Miałam kontakt z prezydentem Andrzejem Dudą i mocno interesował się ty, co dzieje się w edukacji - co tydzień zdawałam mu raport. Przez te 5 lat pomogliśmy Polakom wyjść z biedy, rodzinom żyć godnie, podnieśliśmy pensję minimalną, obiecaliśmy obniżenie wieku emerytalnego. Ostatnio moja znajoma dziwiła się, jak można krytykować rząd, który tyle daje ludziom, jak można nie głosować na Andrzeja Dudę... Jeśli chcemy, żeby następne lata były latami obstrukcji, jaką widzimy w Senacie, musimy zagłosować na Andrzeja Dudę i jestem tu, by mobilizować wszystkich w ostatnich godzinach kampanii - dodała M. Machałek.

Korzystając z okazji, wiceminister edukacji dziękowała wszystkim nauczycielom, rodzicom, uczniom za zdany egzamin z odpowiedzialności podczas edukacji w czasie kryzysu.

Już w najbliższą niedzielę (28.06) wybory prezydenckie w Polsce.

Twoja reakcja na artykuł?

35
38%
Cieszy
9
10%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
4
4%
Złości
44
48%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (135)

Dodaj komentarz
komentarz usunięty

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group