Środa, 18 maja
Imieniny: Aleksandry, Feliksa
Czytających: 6201
Zalogowanych: 9
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Weź udział w pracach nad przyszłością Jeleniej Góry

Poniedziałek, 25 listopada 2013, 7:12
Aktualizacja: 7:13
Autor: UM
Rozpoczęły się prace nad „Strategią rozwoju Jeleniej Góry na lata 2014 – 2025”. Dla wartości dokumentu ważne są opinie mieszkańców. Dlatego w dniach: 2, 3 i 9 grudnia br. odbywać się będą w Książnicy Karkonoskiej warsztaty dotyczące „Strategii”.

Pierwsze spotkanie rozpocznie się o godz. 10.00. Prezydent Miasta zaprasza na warsztaty wszystkich zainteresowanych, a szczególnie przedstawicieli organizacji pozarządowych i liderów środowisk lokalnych oraz przedsiębiorców.

Ci, którzy nie zdołają dotrzeć do Książnicy, będą mogli wypełnić ankietę elektroniczną, zamieszczoną m.in. na stronie internetowej Miasta.

Ze względów organizacyjnych wszyscy, którzy są zainteresowani udziałem w warsztatach proszeni są o potwierdzenie swojego uczestnictwa pod adresem: strategia@jeleniagora.pl lub telefonicznie – 75-75-46-126 do dzisiaj, 25. listopada br.

Projekt „Strategii” zostanie wyłożony w siedzibie Urzędu Miejskiego do publicznego wglądu, a na stronie internetowej Miasta będzie funkcjonowała skrzynka e-mail do konsultacji społecznych.

Link do ankiety http://cyfrowademokracja.pl?index.php/konsultacje-spoleczne/strategia-rozwoju-miasta-jelenia-gora

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (10) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group