Poniedziałek, 26 października
Imieniny: Damiana, Lucjana
Czytających: 2304
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Weekendowy rozkład gier w niższych ligach

Wiadomości: klasa A i B
Piątek, 24 sierpnia 2012, 10:29
Aktualizacja: 10:30
Autor: Przemo
Fot. archiwum
W najbliższy weekend na boiska piłkarskie wybiegną drużyny ubiegające sie o awans do klasy okręgowej oraz A–klasy. Poniżej przedstawiamy zestaw par.

A-klasa:

Grupa I:
Niedziela, 26. sierpnia:
Chojnik Jelenia Góra - Orzeł Mysłakowice 11:00
Orzeł Wojcieszów - KS 1946 Chełmsko Śląskie 11:00
Victoria Czadrów -Woskar Szklarska Poręba 12:00
Pagaz Krzeszów - Lechia Piechowice 14:00
Czarni Strzyżowiec - KS Łomnica 15:00
Piast Bolków - Nysa Wolbromek 16:00
Orzeł Lubawka - Kwarc Pisarzowice 17:00

Grupa II:
Sobota, 25. sierpnia:
Gryf Gryfów Śląski - Cosmos Radzimów 17:00
Niedziela, 26. sieprnia:
Błękitni Studniska Dolne - Stella Lubomierz 11:00
Włókniarz Leśna - Pogoń Markocice 15:00
Olsza Olszyna - Orliki Węgliniec 15:00
LZS Radostów - Skalnik Rębiszów 15:00
Górnik Węgliniec - Chmielanka Chmieleń 15:00
LZS Kościelnik - LZS Porajów Kopaczów 15:00

Grupa III:
Sobota, 25. sierpnia:
GKS Raciborowice - LKS Dobra 15:00
Niedziela, 26. sierpnia:
Apis Jędrzychowice - Hutnik Pieńsk 11:00
KS Łąka - LZS Łaziska 11:00
Sparta Zebrzydowa - GKS Tomaszów Bolesławiecki 11:00
Iskra Łagów - Cosmos Milików 11:00
LKS Ocice - GKS Iwiny 14:00
LZS Brzeźnik - KS Stare Jaroszowice 15:00

B-klasa:

Grupa I:
Bóbr Opawa - Potok Karpniki 11:00
Uran Okrzeszyn - Lesk Sędzisław 11:00
Spójnia Sady - Orły Lipienica 11:00
Auxilia Janiszów - Bóbr Marciszów 11:00
Amfibolit Leszczyniec - Darogn Miszkowice 11:00
Gnejs Ogorzelec - Czarni Przedwojów 14:00

Grupa II:
LZS Kostrzyca - Olimpia II Kowary 11:00
GLKS Czernica - Energobest Miłków 11:00
Karpatia Karpacz - Juvenia Rybnica 11:00
Bobry Wojanów -Rudawy Janowice Wielkie 11:00
Lotnik II Jeżów Sudecki - KS Maciejowa 11:00
Pub Gol II Jelenia Góra - Hottur Borowice 15:00

Grupa III:
LZS Pisarzowice - Włókniarz II Mirsk 11:00
KS Pasiecznik - LZS Radogoszcz 15:00
LZS Henryków - Sudety Giebułtów 15:00
Olsza II Olszyna - Bazalt Wojciechów 15:00
Rolnik Rząsiny - Pogoń Wleń 17:00
Pauzują: Fatma Pobiedna, LZS Zaręba

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~all 24-08-2012 15:38
Potok !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group