• Piątek, 22 listopada 2019
  • Godz. 3:12
  • Imieniny: Cecylii, Marka, Stefana, Wszemiły
  • Czytających: 3884
  • Zalogowanych: 8
  • Niezalogowany | Zaloguj | Rejestracja

Weekendowy plan gier w niższych ligach

Wiadomości: klasa A i B
Piątek, 11 maja 2012, 4:11
Aktualizacja: 4:13
Autor: Przemo
Fot. archiwum
W nadchodzący weekend (12/13. maja) na piłkarskich boiskach okręgu jeleniogórskiego rozegrają kolejną serię spotkań w klasie A i B.

Jednym z ciekawszych pojedynków nadchodzącego weekendu może być konfrontacja Juvenii Rybnica z piechowicką Lechią.

Grupa I: (niedziela, 13. maja)
Piast Bolków - Endico-Mitex Podgórzyn 15:00
Halniak Miłków - Pogoń Świerzawa 11:00
KS Chełmsko Śl. - Chojnik J.G. 15:00
Victoria Czadrów - Czarni Strzyżowiec 15:00
KS Łomnica - Orzeł Lubawka 15:00
Nysa Wolbromek - Woskar Szklarska Poręba 11:00
Pub Gol J.G. - Orzeł Mysłakowice 0:3 walkower

Grupa II: (niedziela, 13. maja)
Cosmos Radzimów - Chmielanka 15:00
Błękitni Studniska Dolne - Bazalt Sulików 11:00
Stella Lubomierz - Kwisa Świeradów Zdr. 15:00
Sudety Giebułtów - LZS Radostów 15:00
Pogoń Markocice - Jaśnica Opolno Zdr. 16:00
Orzeł Platerówka - Skalnik Rębiszów 15:00
Gryf Gryfów Śl. - Włókniarz Leśna 15:00

Grupa III: (niedziela, 13. maja)
Cosmos Milików - Iskra Łagów 11:00
KS Łąka - Jawa Otok 11:00
Przyszłość Dłużyna - GKS Tomaszów Bol. 11:00
LZS Radogoszcz - Sparta Zebrzydowa 15:00
Górnik Węgliniec - GKS Iwiny 11:00
LKS Ocice - Apis Jędrzychowice 11:00
LZS Łaziska - Hutnik Pieńsk 11:00

Zestaw par B-klasy:

Grupa I: (niedziela, 13. maja)
Orły Lipienica - Bóbr Opawa 11:00
Uran Okrzeszyn - Dragon Miszkowice 11:00
Bóbr Marciszów - Amfibolit Leszczyniec 11:00
LZS Janiszów - Spójnia Sady 11:00
Lesk Sędzisław - Czarni Przedwojów 11:00
Kwarc Pisarzowice - Gnejs Ogorzelec 14:00

Grupa II:
Sobota, 12. maja:
Juvenia Rybnica - Lechia Piechowice 17:00
Niedziela, 13. maja:
KS Maciejowa - Lotnik II Jeżów Sudecki 12:00
Potok Karpniki - Gol Karpacz 11:00
Rudawy Janowice Wielkie - Sokół Sokołowiec 11:00
GLKS Czernica - Bobry Wojanów 11:00
LZS Kostrzyca - Pub Gol II J.G. 11:00
Hottur Borowice - Pogoń Wleń 15:00

Grupa III: (niedziela, 13. maja)
Granica Miłoszów - LKS Świecie 3:0 walkower
LZS Henryków - Fatma Pobiedna 15:00
KS Pasiecznik - LZS Kościelnik 15:00
Olsza II Olszyna Lub. - Bazalt Wojciechów 15:00
Kwisa Mroczkowice - LZS Pisarzowice 15:00
Pauzuje: Rolnik Rząsiny.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (5) Dodaj komentarz

~ojojoj 11-05-2012 10:08
i rybnica ponownie w plecy:)))
~laki 11-05-2012 12:16
ale szlagiery w serieB
~kokospoko 12-05-2012 8:04
Oj Piechy zas w leb dostana..Juvenia jestescie najlepsi postarajcie sie.jutro!!!!
~Niestety 12-05-2012 19:49
Nie dali rady Lechii 4-2 w łeb mogło być więcej
~wx 13-05-2012 12:08
Pogoń Świerzawa prowadzi do przerwy w Miłkowie 1:0

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2019 Highlander's Group