Poniedziałek, 27 czerwca
Imieniny: Marii, Władysława
Czytających: 7992
Zalogowanych: 10
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kotlina Jeleniogórska: Weekendowa kronika wydarzeń 997

Poniedziałek, 8 listopada 2004, 0:00
Aktualizacja: Wtorek, 14 lutego 2006, 15:55
Autor: kmp

Jelenia Góra, Osiedle Robotnicze godz.8.50
Policjanci zatrzymali mężczyznę lat 48 mieszkańca Jeleniej Góry poszukiwanego na podstawie nakazu przyjęcia do Aresztu Śledczego w Jeleniej Górze wydanego przez Sąd Rejonowy w Jeleniej Górze za przestępstwo z artykułu 286 & 1 kk, tj. oszustwo. W/w osadzono w PDOZ KMP w Jeleniej Górze .

Jelenia Góra ul. Paderewskiego godz. 9.30
Policjanci zatrzymali mężczyznę lat 27 mieszkańca Jeleniej Góry poszukiwanego na podstawie nakazu przyjęcia do Aresztu Śledczego Jeleniej Górze wydanego przez Sąd Rejonowy w Jeleniej Górze za przestępstwo z artykułu 48 & 1 Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. W/w osadzono w PDOZ KMP Jelenia Góra celem przekazania do AŚ Jelenia Góra.

Kowary ul. Wiejska godz.13.45
Policjanci zatrzymali poszukiwanego lat 25 mieszkańca Kowar poszukiwanego na podstawie wezwania o ustalenie miejsca pobytu wydanego przez Prokuraturę Rejonową w Jeleniej Górze za przestępstwo z artykułu 278 kk, tj. kradzież.

Jelenia Góra Pl. Wyszyńskiego godz. 22.30
Policjanci w dniu 7 bm w wyniku podjętych czynności ustalili sprawcę lat 23 mieszkańca Jeleniej Góry, który w dniu 6 października br znajdując się w stanie nietrzeźwości kierował po drodze publicznej samochodem marki Ford Eskort spowodował kolizję drogową uderzając pojazdem w płotek zabezpieczający skrzyżowanie przed wtargnięciem pieszych na jezdnię. Postępowanie prowadzi KP Jelenia Góra Śródmieście.

Jelenia Góra ul. Anieli Krzywoń godz. 23.00
Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierującego samochodem osobowym marki Volvo mężczyznę lat 21 mieszkańca Jeleniej Góry, który kierował w stanie nietrzeźwości (0,7 promila).

Jelenia Góra
Policjanci w dniu 6 bm zatrzymali na gorącym uczynku mężczyznę lat 22 mieszkańca Jeleniej Góry, który kierował groźby karalne wobec mieszkanki Jeleniej Góry. Postępowanie prowadzi KP Jelenia Góra Śródmieście.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group