Piątek, 14 sierpnia
Imieniny: Maksymiliana, Alfreda
Czytających: 4702
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wczoraj zumba, dzisiaj zespół Pejzaż

Wiadomości: Jelenia Góra
Niedziela, 20 sierpnia 2017, 12:58
Aktualizacja: Poniedziałek, 21 sierpnia 2017, 14:37
Autor: pkaczalko
Fot. Przemek Kaczałko
W lipcu bawili się w deszczu oraz upale, a podczas pierwszego z dwóch sierpniowych spotkań z zumbą pogoda była idealna na ruch na świeżym powietrzu. W cieplickim Parku Zdrojowym odbyła się kolejna impreza z cyklu Letnich Koncertów Promenadowych.

Jak podkreślają organizatorzy, zumba jest pomocna we wszystkim. Polepsza samopoczucie, jesteśmy weseli, radośni, pełni energii, poprawia nam się kondycja i jest to forma ruchu, która nie zna granic wiekowych. - Moje dzieci mnie podpatrują, jak się przygotowuję do zajęć i można powiedzieć, że mają to we krwi – przekonuje Michał Sikorski, instruktor zumby, który prowadzi zajęcia w muszli koncertowej.

Tym razem na tanecznym placu było widać większą liczbę seniorów, w tym kuracjuszy, którzy przebywają w Uzdrowisku Cieplice. Na własnej skórze przekonali się, że każdy może spróbować swoich sił w fitnessie połączonym z tańcem, a uśmiechy na ich twarzach zdecydowanie utwierdzały organizatorów w przekonaniu, że taka oferta w ramach Letnich Koncertów Promenadowych ma swoich odbiorców. Nawet osoby, które siedziały i stały z boku podziwiając tancerzy, były zadowolone ze spędzonego czasu w sobotnie (19.08)popołudnie.

Już dzisiaj (20.08) kolejny koncert w cieplickim parku. Tym razem będzie to spotkanie z folkiem i jazzem w wykonaniu zespołu Pejzaż. Początek o godz. 16:00, wstęp wolny!

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~pig 20-08-2017 16:04
Brawo dla uczestników

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group