Sobota, 28 stycznia
Imieniny: Radomira, Tomasza
Czytających: 9000
Zalogowanych: 6
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: WBL i WMBL: Do kogo trafiły tytuły MVP?

Niedziela, 25 listopada 2012, 0:23
Aktualizacja: 0:24
Autor: MDvR
Jelenia Góra: WBL i WMBL: Do kogo trafiły tytuły MVP?
Fot. archiwum
Anna Żeliszewska poprowadziła swój zespół do wielkich sukcesów w listopadzie. Jej drużyna wygrała trzy spotkania z czterech i jest coraz bliżej play –off WBL. Decyzją WMBL w listopadzie 2012 roku najlepszą zawodniczką miesiąca okazała się z kolei wiceliderka klasyfikacji strzelczyń Natalia Wojtkowska.

W ostatnich czterech spotkaniach Ania Żeliszewska zdobyła aż 66 „oczek” i była najbardziej wyróżniającą się postacią rozgrywek w tym miesiącu. Ania dokonała jeszcze jednej wielkiej rzeczy. Została królową strzelczyń WBL po ostatniej kolejce zdobywając 22 punkty w wygranym meczu. Aktualnie Anna Żeliszewska ma na koncie 122 punkty i jak powiedziała po ostatnim spotkaniu wcale nie zamierza oddać fotelu lidera.

Skrzydłowa KS „Wichoś” Natalia Wojtkowska po 11 kolejkach spotkań ma 204 punkty, co stanowi 18,5 punktu na mecz. W obecnym miesiącu w czterech ostatnich kolejkach zdobyła aż 101 „oczek”, co dało jej średnią 25.2 na mecz, a jej zespół wygrał wszystkie cztery spotkania awansując z piątego na trzecie miejsce w tabeli. Wszystko wskazuje na to, że zawodniczka rozpocznie treningi w klubie od grudnia, gdyż zrozumiała że jest wielkim talentem koszykarskim.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Podwyżka goni podwyżkę. Damy radę jeszcze to udźwignąć?

Oddanych
głosów
778
Tak
21%
Nie
69%
Jeszcze nie wiem
10%
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group