Wtorek, 9 sierpnia
Imieniny: Edyty, Romana
Czytających: 7967
Zalogowanych: 13
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Warsztaty fotograficzne dla młodzieży – są już zapisy

Czwartek, 17 kwietnia 2014, 8:12
Aktualizacja: 8:15
Autor: Org
Jelenia Góra: Warsztaty fotograficzne dla młodzieży – są już zapisy
Fot. Organizator
Stowarzyszenie Jeleniogórska Strefa Fotografii oraz organizatorzy konkursu BZWBK Press Foto 2014 zapraszają na bezpłatne warsztaty dla młodzieży szkół gimnazjalnych i średnich z fotografii reportażowej. Odbędą się one w dniach 25–26 kwietnia. Są już zapisy.

W programie warsztatów: wprowadzenie do fotoreportażu, zajęcia praktyczne (wymagany własny aparat fotograficzny), omawianie wykonanych prac, inspiracje do dalszej pracy.

Dzień pierwszy (piątek): zajęcia rozpoczną się o godzinie 14.00 i zakończą wernisażem wystawy prac konkursowych BZWBK Press Foto2014 o godzinie 18.00.

Dzień drugi (sobota): zajęcia rozpoczynają się o godzinie 12.00 i potrwają do godziny 17.00.

Warsztaty poprowadzi Karolina Jonderko, która studiowała fotografię kreacyjną w Warszawskiej Szkole Filmowej, obecnie jest studentką fotografii na PWSFTViTwŁodzi. Zdobyła szereg nagród, w tym International Photography Awards (USA), Photo Annual Awards (Czechy), FotoVisura-SpotlightGrant (USA), GrandPressPhoto (Polska) oraz wyróżnienie na Prixdela Photographie (Francja). Swoje prace wystawiała na wystawach indywidualnych i zbiorowych w Polsce, Czechach, Holandii, USA oraz Francji. Uznana za odkrycie roku przez serwis Culture.pl.

Zgłoszenia udziału w warsztatach: biuro@bzwbkpressfoto.pl, tel. 690 321 431. Udział jest bezpłatny. Liczba miejsce ograniczona.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group