Poniedziałek, 26 października
Imieniny: Damiana, Lucjana
Czytających: 5139
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wakacje na półmetku

Wiadomości: Jelenia Góra
Piątek, 3 sierpnia 2007, 0:00
Autor: Angela
Fot. Agnieszka Gierus
Najmłodsi wyjechali w piątek na przedostatni turnus do Brenna.

Letnia przygoda zaczęła się tuż po godz. 8. Po przyjeździe na miejsce na letników Jeleniej Góry będzie czekało sporo atrakcji.
– Ośrodek Wypoczynkowy TPD znajduje się 34 km od Leszna i 18 od Wschowy, na malowniczym ostrowie w Przemęckim Parku Krajobrazowym – mówi dyrektor TPD w Jeleniej Górze, Beata Kozłowska.

Znajduje się w lesie sosnowym, nad Jeziorem Białym. Ma własną plażę z łagodnym zejściem do kąpielisk. Przy pomostach jest przystań dla sprzętu wodnego. Do tego kajaki, łodzie, boiska sportowe, świetlica wyposażoną w DVD, stół do ping-ponga, „piłkarzyki” oraz sprzęt dyskotekowy.

Dodatkowe atrakcje dla wypoczywających to jazda konna, wyjazd do aquaparku w Lesznie połączony ze zwiedzaniem miasta, nauka pływania kajakiem i wpław, przejażdżka bryczką po Przemęckim Parku Krajobrazowym oraz piesze wędrówki po najbliższej okolicy.

W cenę wliczono również noclegi w drewnianych domkach kempingowych oraz wyżywienie. Tak liczne atrakcje przyciągnęły spora liczbę zainteresowanych.

Za wypoczynek trzeba zapłacić 650 złotych od osoby. 140 złotych dopłaca jednak ochrona środowiska. W tym roku na podobny wypoczynek pojedzie jeszcze czwarty turnus. Wyjazd z Jeleniej Góry – 16 sierpnia.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (3) Dodaj komentarz

~kinol 3-08-2007 22:20
Jezu.. Ależ ciekawa informacja. Chyba nie zasnę xD
~KOKO 4-08-2007 11:49
Super kolonie. Zycze kolonistom fajnych, niezapomnianych chwil.
~ROZLICZYC RYDZYKA 4-08-2007 15:11
ROZLICZYC RYDZYKA Z WSZYSTKIEGO ,wtedy dzieci beda mialy kolonie co tydzien .

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group