Piątek, 3 lutego
Imieniny: Błażeja, Oskara
Czytających: 7549
Zalogowanych: 9
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Wakacje na półmetku

Piątek, 3 sierpnia 2007, 0:00
Autor: Angela
Jelenia Góra: Wakacje na półmetku
Fot. Agnieszka Gierus
Najmłodsi wyjechali w piątek na przedostatni turnus do Brenna.

Letnia przygoda zaczęła się tuż po godz. 8. Po przyjeździe na miejsce na letników Jeleniej Góry będzie czekało sporo atrakcji.
– Ośrodek Wypoczynkowy TPD znajduje się 34 km od Leszna i 18 od Wschowy, na malowniczym ostrowie w Przemęckim Parku Krajobrazowym – mówi dyrektor TPD w Jeleniej Górze, Beata Kozłowska.

Znajduje się w lesie sosnowym, nad Jeziorem Białym. Ma własną plażę z łagodnym zejściem do kąpielisk. Przy pomostach jest przystań dla sprzętu wodnego. Do tego kajaki, łodzie, boiska sportowe, świetlica wyposażoną w DVD, stół do ping-ponga, „piłkarzyki” oraz sprzęt dyskotekowy.

Dodatkowe atrakcje dla wypoczywających to jazda konna, wyjazd do aquaparku w Lesznie połączony ze zwiedzaniem miasta, nauka pływania kajakiem i wpław, przejażdżka bryczką po Przemęckim Parku Krajobrazowym oraz piesze wędrówki po najbliższej okolicy.

W cenę wliczono również noclegi w drewnianych domkach kempingowych oraz wyżywienie. Tak liczne atrakcje przyciągnęły spora liczbę zainteresowanych.

Za wypoczynek trzeba zapłacić 650 złotych od osoby. 140 złotych dopłaca jednak ochrona środowiska. W tym roku na podobny wypoczynek pojedzie jeszcze czwarty turnus. Wyjazd z Jeleniej Góry – 16 sierpnia.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (3)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Podwyżka goni podwyżkę. Damy radę jeszcze to udźwignąć?

Oddanych
głosów
1162
Tak
20%
Nie
70%
Jeszcze nie wiem
10%
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group