Środa, 30 listopada
Imieniny: Andrzeja, Justyny
Czytających: 5088
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: W Siedlęcinie w „Starym kinie”

Poniedziałek, 10 maja 2010, 8:13
Aktualizacja: 8:14
Autor: GABI
JELENIA GÓRA: W Siedlęcinie w „Starym kinie”
Fot. GABI
W Wieży Rycerskiej w Siedlęcinie zobaczyć można było wczoraj sztukę Teatru Maska pt.: „W starym kinie”. Wystąpił Krzysztof Rogacewicz, któremu akompaniował Paweł Sikora.

Dwóch panów widzowie pamiętają z muzycznego spektaklu „Chwila dla Willa”, w którym to Krzysztof Rogacewicz wcielił się w Wiliama Shakespeare’a wykonując sonety mistrza teatru.

Tym razem Krzysztof Rogacewicz nakłada maski gwiazd złotych czasów kina. Staje się Marleną Ditrich, Charliem Chaplinem, Rudolfem Valentino, Humphreyem Bogartem, Eugeniuszem Bodo a nawet Marylin Monroe. Aktorzy kreowani przez Rogacewicza śpiewają swoje hity po polsku, niemiecku, francusku, włosku i rosyjsku. Każda postać pokazana była w zabawnej sytuacji przy dźwiękach dobrze znanych melodii.

Już dziś pracownicy wieży Rycerskiej w Siedlęcinie zapraszają 15 maja na Noc Muzeów. Przewidziano wiele atrakcji. Na pewno w bardzo ciekawy sposób zostaną przybliżone legendy o Sir Lancelocie. Natomiast 6 czerwca w całej wieży pachnieć będzie najprawdziwszą czekoladą. Wszystkich amatorów słodyczy i historii serdecznie zapraszamy.

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group