Niedziela, 10 grudnia
Imieniny: Bogdana, Daniela, Julii
Czytających: 9590
Zalogowanych: 8
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: W Parku Zdrojowym – poetycko i marynarsko

Niedziela, 19 lipca 2009, 11:03
Aktualizacja: 11:04
Autor: TEJO
JELENIA GÓRA: W Parku Zdrojowym – poetycko i marynarsko
Fot. ......
Leszek Kopeć, niewidomy artysta pieśniarz i dziennikarz z Wrocławia, zaśpiewa dziś w kolejnym Koncercie Promenadowym, na który zaprasza Przystań Twórcza, Cieplickie Centrum Kultury. W imprezie weźmie też udział 20–osobowy chór z Niemiec, który zaśpiewa szanty.

Leszek Kopeć to przemiły człowiek wielu talentów kompozytor, autor tekstów, piosenkarz, radiowiec, który od pierwszej chwili nawiązuje kontakt z publicznością i trzyma go do końca.

Ma na koncie kilka płyt, zarówno z piosenkami własnego autorstwa jak i znanymi polskimi przebojami Jest założycielem wrocławskiego dziecięcego zespołu „Do Czasu”, w którym śpiewają dzieci niewidome i niedowidzące.

Bliski jest artyście nastrój poezji śpiewanej i piosenki turystycznej. – Tuż po Leszku wystąpi niemiecki chór, który tworzy 20-tu utalentowanych młodych ludzi. Pochodzą z okolic Hamburga. Grają i śpiewają przede wszystkim muzykę żeglarską i marynarską. A jak brzmią szanty w wykonaniu chóru? O tym przekonają się Państwo przychodząc w niedzielę do Parku Zdrojowego. Zapraszają organizatorzy, czyli Przystań Twórcza, Cieplickie Centrum Kultury. Początek koncertu o godz. 16 w muszli koncertowej. W razie deszczu impreza odbędzie się w Teatrze Zdrojowym.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (6)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group