Wtorek, 5 lipca
Imieniny: Antoniego, Karoliny, Marii
Czytających: 4784
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kowary: W Kowarach podpowiedzą jak zdobyć unijne pieniądze

Piątek, 22 maja 2015, 7:55
Aktualizacja: 7:59
Autor: Angela
Kowary: W Kowarach podpowiedzą jak zdobyć unijne pieniądze
Fot. Archiwum
Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Jeleniej Górze zaprasza do skorzystania z bezpłatnych konsultacji dotyczących wsparcia ze środków Funduszy Europejskich. W przyszły czwartek (28 maja br.) możliwość skorzystania z takich porad będzie również w Urzędzie Miejskim w Kowarach (ul.1–go Maja 1A, parter, w holu budynku "B") w godz. 10.30–13.30.

Dyżur w Urzędzie Miejskim w Kowarach będzie pełnił pracownik Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich z Jeleniej Góry.

- Podczas Mobilnych Punktów Informacyjnych, mających formę indywidualnych konsultacji bezpośrednich, można uzyskać informacje o możliwościach otrzymania dofinansowania z Funduszy Europejskich oraz o zasadach ubiegania się o dotacje. Konsultant przedstawi aktualne możliwości wsparcia – w tym również pożyczki i poręczenia finansowane ze środków UE przeznaczone na rozpoczęcie czy rozwój działalności gospodarczej – informują organizatorzy. - Wskaże też kierunki wsparcia w ramach nowej perspektywy finansowej 2014-2020 dla podmiotów gospodarczych, jednostek samorządu terytorialnego i ich jednostek organizacyjnych, organizacji pozarządowych, a także poinformuje do jakiej instytucji należy się zwrócić w przypadku ubiegania się o środki – dodają.

Z usług w ramach Mobilnych Punktów Informacyjnych mogą skorzystać wszystkie podmioty oraz osoby zainteresowane tematyką wsparcia z Unii Europejskiej. Konsultacje są bezpłatne. Na miejscu udostępnione zostaną bezpłatne materiały informacyjne.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (6) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group