Czwartek, 30 czerwca
Imieniny: Emilii, Lucyny
Czytających: 6201
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Uważaj, jak jedziesz! – łatwo o stłuczkę

Poniedziałek, 16 czerwca 2008, 16:56
Aktualizacja: 19:11
Autor: Angela
JELENIA GÓRA: Uważaj, jak jedziesz! – łatwo o stłuczkę
Fot. Angela
Brak koncentracji, zamyślenie się i niezachowanie bezpiecznej odległości między pojazdami – takie były przyczyny kolizji samochodu nauki jazdy i białego busa transportera na rogu ulic Szewskiej i Wolności. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Jadący białym transporterem nie zachował bezpiecznej odległości, zagapił się i wjechał w tył samochodu bogatyńskiej nauki jazdy. Wynik? Wgnieciony tył „elki”. Biały bus nie miał większych uszkodzeń, jednak jego kierowcę konsekwencje nie ominą.

– Ewidentną winę za stłuczkę ponosi kierowca białego busa – usłyszeliśmy od policji. Nikomu na szczęście nic się nie stało, ale na sprawcę kolizji zostanie nałożony mandat karny.

Na szczęście zakończyło się bez ofiar w ludziach, a prowadząca pojazd nauki jazdy – jak mówi - nawet nie zdążyła się przestraszyć. Policja apeluje jednak o rozważną jazdę i przypomina, że pośpiech i „bujanie w obłokach” podczas jazdy dla innych może zakończyć się mniej szczęśliwie.

Szczególnie trzeba uważać na samochody nauki jazdy, których w mieście przybywa. Kierowcy nie zawsze traktują miło tych, którzy dopiero robią pierwsze kilometry za kółkiem. A z pewnością kandydaci na kierowców nie chcieliby zaczynać swojej kariery od kolizji drogowych i wypadku.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (12) Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group