Sobota, 4 lutego
Imieniny: Andrzeja, Joanny, Weroniki
Czytających: 4740
Zalogowanych: 6
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Uczniowie Rzemiosł Artystycznych sprawni w zawodzie

Niedziela, 13 marca 2016, 8:44
Aktualizacja: 8:51
Autor: Angelika Grzywacz–Dudek
Jelenia Góra: Uczniowie Rzemiosł Artystycznych sprawni w zawodzie
Fot. ZSRA w Jeleniej Górze
Trzecie miejsce zajął Zespół Szkół Rzemiosł Artystycznych w Jeleniej Górze w konkursie „Sprawny w Zawodzie”. Zmagania odbyły się w Oświęcimiu w Zespole Szkól Zawodowych Towarzystwa Salezjańskiego. W mistrzostwach brało udział 8 szkół z całej Polski, reprezentowanych przez 18 zawodników.

W zmaganiach sprawdzającym wiedzę i umiejętności praktyczne z zakresu technologii drewna udział wzięli uczniowie z technikum technologii drewna: Marcin Bździuch i Piotr Martyński z IV klasy oraz Daniel Pasiukiewicz reprezentującego klasę II ZSRA. Opiekunem grupy był Przemysław Niedbalski, nauczyciel zawodu.

Uczniowie przystępowali do konkursu po raz pierwszy, mimo to debiut okazał się bardzo udany. Pomimo braku specjalnego oprzyrządowania profesjonalnej firmy Festool, które posiadali uczniowie szkoły organizującej zawody, uczniowie z „Rzemiosł” pokazali się z bardzo dobrej strony radząc sobie z trudnymi zadaniami. Miejsce V zajął Marcin Bździuch uczeń IV klasy technikum, zyskując wyróżnienie II stopnia. Pozostali uczestnicy zdobyli satysfakcjonujące miejsca, otrzymując dyplom potwierdzający udział w konkursie oraz nagrody rzeczowe.

Zespołowo, uczniowie Rzemiosła Artystycznych zajęli miejsce trzecie. Gratulujemy!

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (5)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group