Poniedziałek, 26 października
Imieniny: Damiana, Lucjana
Czytających: 7378
Zalogowanych: 12
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Uciekinier narozrabiał na „gościnnych występach”

Wiadomości: JELENIA GÓRA
Poniedziałek, 4 lipca 2011, 17:21
Aktualizacja: 17:22
Autor: KMP
Przed sądem rodzinnym odpowie nieletni, który ma na koncie zniszczenie mienia i kradzieże. Przestępstw tych dopuścił się w Jeleniej Górze w lipcu. Okazało się również, że chłopak uciekł z jednej z placówek wychowawczych w Polsce.

Wczoraj przed południem w Jeleniej Górze 16-latek najpierw wybił szybę w jednym ze sklepów rowerowych, a następnie uszkodził baner reklamowy. Pokrzywdzony poniesione straty oszacował na blisko 2000 zł. Huk tłuczonego szkła usłyszał mężczyzna, którego mieszkanie znajduje się nad sklepem. O zdarzeniu powiadomił policję i wybiegł z mieszkania . Udało mu się zatrzymać wandala i oddać go w ręce policjantów.

Funkcjonariusze w trakcie czynności ustalili, że 16-latek jest poszukiwany przez policję ze Złotoryi, gdyż uciekł z jednej z placówek wychowawczych, gdzie został umieszczony decyzją sądu za wcześniej popełnione czyny. Okazało się również, że w miniony piątek nieletni wykorzystał nieuwagę dwóch jeleniogórzanek przebywających na działkach i ukradł im torebki.

Teraz o jego dalszym losie zadecyduje sąd rodzinny. Sprawca po wykonaniu czynności został przekazany do placówki wychowawczej – poinformowała podinsp. Edyta Bagrowska, oficer prasowy policji jeleniogórskiej.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (4) Dodaj komentarz

~ 4-07-2011 18:20
heh placówki bardziej go zdemo...lizuja....
~ZABOBRZANIN 4-07-2011 20:25
A może to ten sam co wywijał na działkach przy ul. Działkowicza w nocy z 3 na 4 lipca ? Fantów nazbierał, a nazbierał....!
~SWIADEK 4-07-2011 20:42
BRAWO DLA MEZCZYZNY MIESZKAJACEGO NAD SKLEPEM POWINIEN DOSTAC NAGRODE ZA BOHATERSKI CZYN RAZEM Z SYNEM I SASIADEM KTORZY UJELI SPRAWCE ZDARZENIA JELONKA ZAWSZE NIEMA WLASCIWYCH INFORMACJI
~Tymian 5-07-2011 8:50
Gdyby nie odważni sąsiadzi to wyposażona po uszy w drogi sprzet policja nikogo by nie zapala ,ani nie wykryła.Niewatpliwie za ten rezultat dzialania ta spoleczna skuteczna grupa poscigowa powinna otrzymać pobory za efetywna pracę zamiast policjantów .

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group