Czwartek, 19 maja
Imieniny: Mikołaja, Piotra
Czytających: 5962
Zalogowanych: 8
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION JELENIOGÓRSKI: Tygodnik Jelonka od poniedziałku w kioskach

Niedziela, 27 kwietnia 2008, 14:43
Aktualizacja: 14:45
Autor: RED
REGION JELENIOGÓRSKI: Tygodnik Jelonka od poniedziałku w kioskach
Fot. RED
W najnowszym, 81. wydaniu Tygodnika Jelonka, przeczytasz:

.
Luksusy dla straży
Podwyżki płac, nowy samochód terenowy i nowa siedziba: to czeka w najbliższych miesiącach stróżów miasta. – Za co? – pytają ludzie. – Oni tylko buty zdzierają i dręczą biednych kierowców. Tymczasem straż miejska jest na topie w całej Polsce. Co z wyborczymi zapowiedziami Platformy Obywatelskiej o likwidacji tej formacji?

Kajdanki zamiast obrączki
– Chcesz odzyskać zgubę, to przynieś „kasę” we wskazane miejsce i zostaw ją w kopercie, następnego dnia dostaniesz obrączkę – tak oszust poinstruował właścicielkę biżuterii. Kobieta zdziwiła się, bo zgubiony pierścień odnalazł się kilka dni wcześniej. Zamiast pieniędzy wysłała policję i naszego reportera.

Wielki weekend na urodziny
Koncerty, pokazy, imprezy plenerowe – to wszystko na 900-lecie Jeleniej Góry. Aby się nie pogubić w masie zdarzeń, skorzystajcie z naszego przewodnika na wielką urodzinową majówkę!

Prystrom sparaliżuje galerię
Lider Wspólnego Miasta może zablokować powstanie galerii Focus Park. Zaskarżył do wojewody uchwałę rady miejskiej w tej sprawie.

Kurs pokory dla paparazzi
Biegają po ławkach, wchodzą na ambonę a wszystko to podczas najważniejszych uroczystości. Rodzice-fotoreporterzy lekceważą powagę kościoła, byle tylko zrobić zdjęcie życia. – Dość tego – mówią w Kurii Legnickiej i organizują... szkolenia dla fotografów.

Licealista z indeksem w kieszeni
Kamil Radomski, uczeń pierwszej klasy humanistyczno-dziennikarskiej II LO im. Norwida w Cieplicach, już ma zapewnione miejsce na jednej z wyższych uczelni. Jak to możliwe?

Utworzą gminę?
Mieszkańcy Karpnik, Krogulca, Gruszkowa i Stróżnicy chcą założyć własną gminę i odłączyć się od Mysłakowic. – Mamy dość ciągłego pomijania nas – mówią.

Budują sobie drogę
Ludzie z Grudzy i Nowej Kamienicy od lat prosili samorządy o wybudowanie trzykilometrowej drogi łączącej obie wsie. – Urzędnicy nie chcieli dać pieniędzy, więc zrobimy sobie ją sami – mówią. Teraz, kiedy prace są już mocno zaawansowane, samorządy obiecują pomoc.

Srebrne gody na pięciolinii
Setki wygranych konkursów w kraju i za granicą, uzdolnieni absolwenci, zespoły odnoszące coraz większe sukcesy – Państwowa Szkoła Muzyczna I st. im Janiny Garści świętuje w tym roku swoje 25. urodziny.

Co dalej, gimnazjalisto?
Co absolwentom gimnazjów oferują szkoły średnie?

W numerze ponadto:
– porcja rozmaitości
– poradnik Jelonki i poradnik medyczny
– 650 ogłoszeń drobnych, w tym 158 ofert pracy
– dwie strony sportu
– Jelonka wczoraj

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (6) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group