Piątek, 9 grudnia
Imieniny: Joanny, Wiesława
Czytających: 7315
Zalogowanych: 7
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Turniej Shidokan z udziałem najmłodszych

Piątek, 4 czerwca 2010, 22:14
Aktualizacja: 23:17
Autor: Mariusz Ligiżyński
Jelenia Góra: Turniej Shidokan z udziałem najmłodszych
Fot. arec
Przed tygodniem na sali przy ul. Marii Skłodowskiej–Curie w Jeleniej Górze odbył się Ogólnopolski Turniej Shidokan. Organizatorem imprezy był Jeleniogórski Klub Shidokan Karate, a współorganizatorami Miejski Ośrodek Sportu Jelenia Góra oraz Urząd Miasta.

W turnieju wzięło udział 65 zawodników i zawodniczek reprezentujących kluby karate z Jeleniej Góry, Katowic, Łodzi, Żar, Bolkowa, a także reprezentanci innych sztuk walki takich jak: judo i jet-kun-do. Młodzi sportowcy walczyli w 3 formułach: sumo-grappling, junio-grappling i bare-knuckle. Wszystkie pojedynki odbyły się na ringu bokserskim, który na zawody został udostępniony przez jednego ze sponsorów imprezy- Dragon-Sport. Nagrody rzeczowe ufundowała firma Gastro-Plus.

Na turniej przybyło wielu kibiców, którzy zagrzewali karateków do boju i głośno dopingowali. Wszyscy zawodnicy pokazali, że mają „wielkie serca” do walki i zawzięcie walczyli do ostatnich sekund. Nie obeszło się bez łez młodych karateków, którzy przegrali. Na turnieju panowała atmosfera rywalizacji, jednocześnie połączona z dobrą zabawą. Na zakończenie imprezy każdy uczestnik otrzymał medal, dyplom oraz nagrody rzeczowe. Najmłodszy uczestnik turnieju miał 6 lat. Wszyscy zawodnicy opuścili salę z uśmiechami na twarzy.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Czy Termy Cieplickie powinny trafić w prywatne ręce?

Oddanych
głosów
1341
Tak
26%
Nie
66%
Nie wiem
7%
Copyright © 2002-2022 Highlander's Group