Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Środa, 11 lutego
Imieniny: Marii, Łazarza
Czytających: 11603
Zalogowanych: 93
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Trener kadry szczypiornistek nie lubi Jeleniej Góry?

Piątek, 18 stycznia 2008, 16:13
Aktualizacja: Sobota, 19 stycznia 2008, 16:25
Autor: JEN
Marta Dąbrowska, Karolina Konsur, Monika Maliczkiewicz i Agnieszka Kocela z KS Finepharm Carlos Jelenia Góra powołane zostały do kadry młodzieżowej kraju w piłce ręcznej na konsultacje.

Dziewczęta zyskały uznanie w oczach trenera Grzegorza Gościńskiego. Konsultacje odbędą się w Centralnym Ośrodku Szkoleniowym w Cetniewie od 3 do 6 lutego.

Natomiast trener Zenon Łakomy nie ma przekonania do jeleniogórskich zawodniczek i do kadry seniorek powołał tylko Martę Gęgę i to w charakterze rezerwowej zawodniczki. Widać nasza rozgrywająca nie zachwyciła trenera, choć przewodzi na liście strzelczyń ekstraklasy i utrzymuje dobrą formę od początku sezonu.

– Nie chcę się wtrącać do decyzji kadrowych podejmowanych przez trenera kadry – mówi Zdzisław Wąs. – Ważne jest to, jaki osiągnie on wynik z wybrankami. Dziwię się tylko, że nie powołuje do kadry najlepszej obecnie skrzydłowej w kraju (to opinia także wielu trenerów ekstraklasy – przyp. aut.) – Marty Oreszczuk, która jest w życiowej formie.

Na pewno by się przydała zespołowi. Jest jak wino – im starsza tym lepsza.

Sonda

Ile pączków zamierzasz zjeść w tłusty czwartek?

Oddanych
głosów
331
1
37%
2-3
38%
4-5
6%
Więcej niż 5
19%
 
Głos ulicy
Do dziś lubię marchewkę – przypomina mi dzieciństwo
 
Warto wiedzieć
Karkonosze wygrywają bezapelacyjnie!
Rozmowy Jelonki
W sklepach mówią, że już tak jest, ale tak naprawdę jeszcze nie ma
 
Kryminał
Dzieci i zabójstwo nad potokiem
 
Aktualności
Majestatyczna Śnieżka w obłokach chmur
 
Pomagamy
Pilchowice dla Emilki z Jeleniej Góry
 
Policja Jelenia Góra
Alarm! Aż 2300 kierowców jechało zbyt szybko!
Copyright © 2002-2026 Highlander's Group