Sobota, 21 maja
Imieniny: Tymoteusza, Wiktora
Czytających: 2246
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region Jeleniogórski: Tęga popijawa bardzo młodych ludzi

Piątek, 11 lipca 2008, 17:39
Aktualizacja: 17:40
Autor: TEJO
Region Jeleniogórski: Tęga popijawa bardzo młodych ludzi
Fot. Archiwum
Od dwóch do promila alkoholu w organizmie mieli trzej chłopcy w wieku od 11 do 19 lat, którzy upili się kradzioną wódką popijaną piwem. Najmłodszy uczestnik libacji trafił do szpitala.

Tuż przed północą z czwartku na piątek policjanci ze Złotoryi zostali powiadomieni przez jednego z mieszkańców, że na parkingu osiedlowym zebrało się kilku chłopców, którzy podejrzanie się zachowują. Oficer dyżurny skierował na miejsce policyjny patrol.

Funkcjonariusze zastali na parkingu czteroosobową grupkę nastolatków w wieku od 19 do… 11 lat. Jak się okazało, jedynie najstarszy z nich był trzeźwy. Jego młodsi koledzy byli natomiast pijani. Przeprowadzone badanie wykazało u 16-latka ponad 2 promile, u dwa lata młodszego kolegi blisko 2 promile, natomiast u 11 – latka promil alkoholu w organizmie.

Dwóch chłopców przekazano pod opiekę rodzicom. Najmłodszym zajął się miejscowy szpital, gdyż nie było możliwości skontaktowania się z jego rodzicami. Jak twierdzili nieletni, jeden z nich ukradł w sklepie litr wódki i do jej wypicia zaprosił kolegów. Wódkę natomiast popijali piwem.

16 i 14-latek obecnie przebywają na przepustkach z ośrodków młodzieżowych. Wcześniej wielokrotnie byli notowani za wykroczenia i drobne przestępstwa.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (7) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group