Środa, 28 lipca
Imieniny: Aidy, Marceli, Wiktora
Czytających: 7415
Zalogowanych: 8
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Teatralnie i nie tylko na zimowisku w ODK

Czwartek, 17 lutego 2011, 8:30
Aktualizacja: 8:31
Autor: Agrafka
JELENIA GÓRA: Teatralnie i nie tylko na zimowisku w ODK
Fot. Agrafka
Jedną z wielu atrakcji zimowiska zorganizowanego przez Osiedlowy Dom Kultury na Zabobrzu było wczoraj przedstawienie Teatru Humoru „Igraszka” z Wałbrzycha pt. „Krakowska Szopka Kolędowa”.

Na zimowisku przebywa ponad 60 dzieci, dla których ODK przewidziało mnóstwo atrakcji. W planie były dwa spektakle teatralne, jeden w wykonaniu Teatru Dobrego Humoru z Wałbrzycha, a drugi odbędzie się w przyszłym tygodniu w Pałacu w Łomnicy, na którym wystąpi Zdrojowy Teatr Animacji w sztuce wg U. Huba „O ósmej na Arce”.

Przewidziane są także dwa wyjazdy do stadniny koni na Czarnym i w Komarnie. Jeśli spadnie śnieg, odbędzie się kulig. Gdy śniegu nie będzie, zorganizowane zostaną przejażdżki na koniach. Nie zabraknie ogniska z pieczeniem kiełbasek. Przewidziane są również dwa wyjazdy na basen w Szkole Podstawowej nr 11 oraz wizytę w salonie zabaw Hip-Hop. Natomiast już w piątek dzieci na wycieczkę do Szklarskiej Poręby aby odwiedzić Szałas Walonów, gdzie na najmłodszych czeka wiele atrakcji.

- Z imprez, które organizujemy na miejscu, to warsztaty teatralne z aktorem Jackiem Paruszyńskim, zajęcia plastyczne, komputerowe, szachowe, gry w tenisa stołowego oraz mnóstwo różnych konkursów, które przygotowujemy razem z dziećmi. Przychodzą do nas dzieci nie tylko z Jeleniej Góry, ale też z okolic, mają zapewnione śniadanie, a także obiad z deserem i napojem – powiedziała Wisława Pogorzelska, instruktor Osiedlowego Domu Kultury na Zabobrzu.

Po spektaklu teatralnym dzieci miały zajęcia plastyczne, na których malowały zapamiętane scenki z dzisiejszego przedstawienia.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group