Środa, 5 października
Imieniny: Apolinerego, Marcelego
Czytających: 7194
Zalogowanych: 6
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Dolny Śląsk: Tanie podróbki

Wtorek, 22 listopada 2005, 0:00
Aktualizacja: Piątek, 27 stycznia 2006, 20:13
Autor: Muzyczne Radio
   Na lubińskiej giełdzie samochodowej - największej na Dolnym Śląsku - zatrzymano dwie osoby, które handlowały ciuchami ze sfałszowanymi znakami towarowymi znanych firm sportowych.

       Te stoiska są zwykle najbardziej oblegane. Sportowe bluzy czy spodnie takich firm jak Adidas, Nike, Puma czy Reebok sprzedawane są co najmniej o połowę taniej niż w sklepie.

       Cieszą się i sprzedający i kupujący. Tyle tylko, że ten ostatni krótko, bo różnica między podróbką i oryginałem widoczna jest już po pierwszym praniu.

       Jak poinformował nas Krzysztof Olszowiak, rzecznik prasowy lubińskiej policji w sobotę na giełdzie samochodowej zatrzymano dwie osoby, które sprzedawały ubrania z podrobionymi znakami towarowymi znanych firm. To 25 - letnia mieszkanka Nowej Soli i 44 - letni mieszkaniec Grzymalina.

       Oferowany przez nich towar wart był kilka tysięcy złotych. Po przesłuchaniu zwolnieni zostali do domu, ale staną przed sądem. Odpowiedzą za naruszenie znaków towarowych. Wymiar kary uzależniony będzie od wysokości strat, które oszacują producenci.

       Pamiętajmy: markowe odzież po korzystnej cenie - to tylko złudzenie.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group