Niedziela, 2 października
Imieniny: Dionizego, Sławomira
Czytających: 7687
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Tak zaparkowali

Środa, 28 listopada 2018, 6:46
Aktualizacja: Piątek, 30 listopada 2018, 7:13
Autor: Paparazzi
Jelenia Góra: Tak zaparkowali
Fot. Czytelnik
– Strażnik miejski zaparkował na pasie wyłączonym z ruchu i poszedł do sądu. To nie była chwila – napisał nasz Czytelnik, który przesłał nam zdjęcie radiowozu Straży Miejskiej, zaparkowanego przy ul. Mickiewicza w Jeleniej Górze. – Funkcjonariusze pouczają kierowców o przestrzeganiu przepisów, a sami parkują, w miejscu niedozwolonym – dodaje oburzony Czytelnik.

P.o. komendanta Straży Miejskiej w Jeleniej Górze tłumaczy, że strażnicy musieli pozostawili w tym miejscu auto, ponieważ przyjechali na interwencję.

- W przypadku podejmowania interwencji takie parkowanie jest dozwolone – mówi Jacek Winiarski, p.o. Komendanta Straży Miejskiej w Jeleniej Górze. – W ostatnim czasie mieliśmy dziewięć takich interwencji na ulicy Mickiewicza. W sytuacjach nagłych liczy się czas i wówczas radiowozy parkowane są jak najbliżej miejsca interwencji, podobnie jak w przypadku policji. Natomiast uczulamy naszych pracowników, by w sytuacjach, które tego nie wymagają, auta pozostawiali w wyznaczonych do tego miejscach - dodaje p.o. komendanta.

Twoja reakcja na artykuł?

36
21%
Cieszy
0
0%
Hahaha
8
5%
Nudzi
1
1%
Smuci
75
44%
Złości
50
29%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (81)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group