Środa, 27 stycznia
Imieniny: Anieli, Jana, Jerzego
Czytających: 3529
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: T. Love zagra w Orient Expressie

Piątek, 23 września 2011, 8:07
Aktualizacja: 8:08
Autor: Agrafka
JELENIA GÓRA: T. Love zagra w Orient Expressie
Fot. Organizator
Od 27 września można będzie kupić bilety na koncert jednej z najbardziej znanych, polskich grup rockowych T. Love Alternativ, który odbędzie się 22 października o godz. 20.00 w Orient Expressie. Wejściówki kosztują 55 zł.

Polski zespół T. Love został założony w 1982 r. w Częstochowie pod nazwą Teenage Love Alternative. Na scenie ogólnopolskiej zadebiutował w 1993 r. występem podczas festiwalu w Jarocinie. W początkach swej kariery pozostawał pod wpływem punk rocka, jednak z upływem czasu zaczął korzystać również ze stylistyki reggae, rock and rolla, glam rocka oraz pop rocka.

T. Love będzie promować swój najnowszy album „Częstochowa 1982 – 2011”, na który składają się zarówno utwory z dema, nagranego na początku ich kariery, wzbogacone nagraniami pół-studyjnymi z 1985 r., jak i nagrania live, nigdzie jeszcze nie publikowane ciekawostki, a także utwory najnowsze, takie jak: „Gorączka”, czy też „Chrystus, Tesco i nic”. Jako suport wystąpi częstochowska grupa Shamboo.

Gościem wieczoru będzie Robert Maksymilian Brylewski, polski muzyk rockowy i reggaeowy, wokalista, gitarzysta, kompozytor i autor tekstów, lider i współzałożyciel takich znanych zespołów punkrockowych, jak: Kryzys i Brygada Kryzys oraz grającego reggae Izraela. Jest również współzałożycielem grupy Armia, w której w latach 1985 - 1993 był gitarzystą.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (9) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group