Czwartek, 13 sierpnia
Imieniny: Diany, Heleny
Czytających: 5112
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Szklane orzeźwienie

Wiadomości: Jelenia Góra
Poniedziałek, 1 lipca 2019, 9:03
Aktualizacja: 15:28
Autor: Przemek Kaczałko
Fot. Przemek Kaczałko
Podczas Art&Glass Festiwalu, w Galerii BWA miała miejsce dwudniowa wystawa prac autorstwa Magdaleny Kuźniarz. O kruchości "Szklanego orzeźwienia" przekonała się nawet jedna ze zwiedzających, która nie przestrzegała zasady, że eksponatów się nie dotyka i uszczerbiła jedną z prac.
Postanowiłam pokazać coś, co jest kruche - inspirowane zamarzniętą kałużą. To szkło ma dokładnie taką samą strukturę, jak lód na wierzchu kałuży - powiedziała Magdalena Kuźniarz ze Szklanej Kuźni w Wolimierzu, która cieszy się, że mogła zaprezentować swoje prace podczas festiwalu będącego okazją do integracji środowiska rękodzielników. - Na co dzień nie mamy czasu się spotykać. Dla mnie ten festiwal jest bardziej po to, żeby spotykać się z ludźmi, a nie, żeby coś sprzedać. Bardziej się pokazujemy, a zainteresowanych zapraszam do mnie i na stronę szklanakuznia.pl - dodała artystka.

Magdalena Kuźniarz - absolwentka Wydziału Architektury Wnętrz i Wzornictwa Przemysłowego wrocławskiej ASP. Prowadzi pracownię Szklana Kuźnia w Wolimierzu. W swojej twórczości stosuje technikę fusingu.

Twoja reakcja na artykuł?

3
60%
Cieszy
0
0%
Hahaha
1
20%
Nudzi
1
20%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~zwykla_baba 1-07-2019 22:33
👏

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group