Czwartek, 26 maja
Imieniny: Filipa, Pauliny
Czytających: 6691
Zalogowanych: 8
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Święto dzieci w Pasażu Grodzkim. Ale była zabawa!

Niedziela, 2 czerwca 2013, 8:00
Aktualizacja: 17:10
Autor: Mea
Jelenia Góra: Święto dzieci w Pasażu Grodzkim. Ale była zabawa!
Fot. Mea
– Jest super! – mówiły dzieci biorące udział we wczorajszej (01.06.) imprezie z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka, zorganizowanej dla nich w Pasażu Grodzkim w Jeleniej Górze. – W zabawie wzięło udział ok. 300 dzieci, co mnie bardzo cieszy – mówiła Anna Szlaga, organizatorka.

Mali uczestnicy Międzynarodowego Dnia Dziecka obejrzeli teatrzyk "Zaczarowana Studnia" w wykonaniu aktorek z jeleniogórskiego Teatru im. C.K. Norwida, brali udział w zabawach integracyjnych z Kaczorem Donaldem, konkursach i zawodach z Elmo z ulicy Sezamkowej oraz w zajęciach plastycznych. Uczyły się udzielania pierwszej pomocy. Animatorzy malowali też dzieciom twarze w barwne wzory.

- Dzieci w swoje święto układały klocki lego z firmą PCCK. Malowały farbkami różne figurki, tworzyły piękne ozdoby techniką decoupage. Wprowadziliśmy wątek edukacyjny o zachowaniach podczas niebezpiecznych sytuacji - opowiadała Anna Szlaga.

Konkursy były z nagrodami, wręczano m.in. karnety do sali zabaw, bony na kursy językowe.
Wszystkim podobała się artystyczno-zabawowa forma tego święta. – Fajna inicjatywa. Syna od razu zainteresowały zajęcia plastyczne, przedstawienie również było ciekawe – podkreślała Malwina Bartoszewicz z Jeleniej Góry.

- Podobała mi się ta impreza, a najbardziej malowanie farbkami figurek. Do pokolorowania wybrałem motyla – mówił Stanisław Bartoszewicz, syn pani Malwiny. - Mogliśmy z synem spędzić ten dzień na wspólnej zabawie, a to jest najważniejsze – dodał Paweł Bartoszewicz, tata Stanisława.

Furorę, szczególnie wśród małych dzieci robiły klocki lego, które rozwijają wyobraźnię. – Moja córeczka Gabriela ma dopiero 15 miesięcy, a już bardzo zainteresowały ją klocki lego. Tu po raz pierwszy się nimi zaczęła bawić i muszę pomyśleć nad kupieniem takich do domu – powiedział Krzysztof z Jeleniej Góry.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (7) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group